in

Duvar Saatleri Boş Duvarlarımızı Süslüyor, 28 Etkileyici Model

Evimizde boş bir duvarlarımız varsa bu duvarları biraz hareketlendirmek için duvar saatleri seçeneklerine bakabiliriz. Eğer kararımızı verdiysek ve modellere başladıysak ilk olarak eski duvar saatlerinin yanı sıra modern bir duvar saati tercih ederek işe başlayabiliriz. Şık duvar saatleri, taşlı duvar saatleri veya ahşap duvar saatleri arasından bir çok farklı modelin mevcut olduğu tasarımlardan seçim yapmak da oldukça zor görünüyor. Bu seçimi biraz olsun kolaylaştırmak gerekiyor. Bu yüzden de sayıyı yüzlerce modelden onlarca modele düşürerek ilk adımı atalım.

Evimize Uygun Duvar Saatleri Seçimi

Önemli olan evimize uygun bir tercih yapabilmek. Genel olarak evin renk ahengine uygun bir duvar saati bütün görünümü çok daha güzel yapabilir. Mesela eski plakları seviyorsanız bunlardan yapılan bazı tasarımlara evimizde yer verebiliriz. Bazı saatler duvarda az bir yer kaplayabiliyor. Eğer bu yeterli değil diyorsanız tüm duvarı kaplayan oldukça başarılı tasarımlar da mevcut.

Biz de tüm bu örnekleri bir araya getirerek toplamda 28 tasarımı sizlerin zevkine sunmak için hazırladık. Ancak bunlardan elbette beğenmedikleriniz olabilir. Saat seçimi bir zevk meselesi olduğundan bu seçim herkese göre değişkenlik gösterecektir. Bizim sevdiğimiz bir tasarımı başkası beğenmeyebilir. Genel olarak hiç beğenilmeyen bir tasarım olmadığı sürece bize güzel görünen saat ile duvarlarımızı süsleyebiliriz.

Plak, Harita veya Davul Zili Tasarımı Kullanılabilir

Son zamanların moda tasarımları ise bir objeye benzeyen duvar saatleri. Saatin başka bir objeye benzemesi sayesinde duvarımızda hem saat hem de mesela bir plak ya da bir harita olabiliyor. Hatta bir fotoğraf makinesi ve hatta hatta davul zili bile duvarımızı süsleyebilir. Bu tasarımlarda hayatımızda artık her alanda yer alan teknoloji de unutulmamış ve bazı saatler dijital olarak tasarlanmış.

1.
duvar saatleri
kaynak

2.
duvar saatleri
kaynak

3.
duvar saatleri
kaynak

4.
duvar saatleri
kaynak

5.
duvar saatleri
kaynak

6.
duvar saatleri

7.
duvar saatleri
kaynak

8.
duvar saatleri
kaynak

9.
duvar saatleri
kaynak

10.
duvar saatleri
kaynak

11.
duvar saatleri

12.
duvarsaatleri12
kaynak

13.
duvarsaatleri13
kaynak

14.
duvarsaatleri14

15.
duvarsattleri15

16.
duvarsaatleri16

17.
duvarsaatleri17
kaynak

18.
duvarsaatleri18
kaynak

19.
duvarsaatleri19
kaynak

20.
duvarsaatleri20
kaynak

21.
duvarsaatleri21
kaynak

22.
duvarsaatleri22
kaynak

23.
duvarsaatleri23
kaynak

24.
duvarsaatleri24
kaynak

25.
duvarsaatleri26
kaynak

26.
duvarsaatleri25
kaynak

27.
duvarsaatleri27
kaynak

28.
duvarsaatleri28
kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bomonti’de yepyeni bir yaşama çok az kaldı… Bu çok özel yatırım fırsatını kaçırmayın!

Serin Geceleri Isıtacak Muhteşem Yün Battaniye