in , ,

Dünyayı Beraber Keşfetmeyi Seven Maceraperest Kedi ve Köpek

Macera meraklıları Cynthia Bennett ve erkek arkadaşı Andre bir köpek yavrusu edinmeye karar verdiklerinde, bir Golden Retriever karışımı istediklerini düşünüyorlardı. Ta ki Shepherd, Husky, Boxer, Aussie ve Staffordshire Terrier’in karışımı Henry ile tanışıncaya kadar. Henry küçük ailesinin anında üyesi oldu.

Birkaç ay sonra, Henry için bir kedi arkadaşı ararken, yerel sığınma evlerinde Baloo adında bir Siamese kedi karışımı buldular. Onu yeni ağabeyi ile tanıştırdıktan sonra, çift ayrılamaz hale geldi. Küçük Baloo, yürüyüşlere katılmak için istekte bulunuyor ve onlarla birlikte götürülmediğinde kapıda ağlıyordu.

Colorado’nun nefes kesici ulusal parklarında yürüyüş yapan ikili kum tepelerini, dağları ve rezervuarları keşfetmekten bir hayli hoşlandı. Bennett, “Baloo’nun küçük bacakları yoruluyor” dediğinde, o da sırt çantasında, Henry’nin sırtına tünemiş ya da başının üstünde yolculuğa devam ediyor. Bennett, Baloo’yu maceralarına getirdiklerinden beri “Henry en iyi ağabey oldu ve her zaman Baloo’nun iyi olduğundan emin olmak için onu kontrol ediyor” diyor Bennett.

Advertisement

Advertisement

Advertisement

Advertisement

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Güney Koreli Tasarımcılar Yüzey Rengi Değişen Mobilyalar Geliştirdi

Sanat Müzesi Gibi 8 Muhteşem Otel