Şu Anda Okunan
Dünyanın İlk Mobil Şarjlı ve Isıtmalı Montu

Dünyanın İlk Mobil Şarjlı ve Isıtmalı Montu

isinanmont1

Isıtmalı bir mont yapma fikri birçok girişimci tarafından düşünülen ve hatta uygulanan ancak pek de fazla rağbet görmeyen bir iş olarak görülüyordu. Bu işin püf noktası ise işi doğru ve kaliteli yapmaktan geçiyordu aslında.

Isıtmalı bir mont bize elektrik çapmayacağına dair güven vermeli ve içimiz rahat olmalı. Ravean firması tasarımcıları da bu işi tam anlamıyla yapmışlar ve sonunda güvenle giyebileceğimiz bir ısıtmalı mont piyasaya sürmüşler. Üstelik bu mont ile mobil cihazlarımızı da şarj edebilmemiz ve su geçirmez olması inanılmaz avantajlarından sadece ikisi.

Görünüşü havalı, kumaşı kaliteli ve teknolojisi son derece ileri olan bu mont tüm dünyada çok fazla ilgi ile karşılaşmış durumda. Ön siparişleri tamamen tükenen üreticiler montu dünya piyasalarına sürmeye hazırlanıyor. Ancak fiyatların ön sipariş fiyatlarında yüksek olması bekleniyor.

Beş yıl garanti de verilen montun yıkanmasında da hiçbir problem bulunmuyor. Mont ile uyumlu eldivenler ise monta bağlanarak ısınabiliyor ve mobil cihazlarımızı bu eldiveni çıkarmadan da kullanabiliyoruz.

isinanmont2

isinanmont3

Tavsiye

isinanmont4

isinanmont5

isinanmont6

Yorumları Gör (0)

Cevap Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

© 2019 FarkliFarkli.com

Yukarı