in ,

Dünyanın İlk Mobil Şarjlı ve Isıtmalı Montu

isinanmont1

Isıtmalı bir mont yapma fikri birçok girişimci tarafından düşünülen ve hatta uygulanan ancak pek de fazla rağbet görmeyen bir iş olarak görülüyordu. Bu işin püf noktası ise işi doğru ve kaliteli yapmaktan geçiyordu aslında.

Isıtmalı bir mont bize elektrik çapmayacağına dair güven vermeli ve içimiz rahat olmalı. Ravean firması tasarımcıları da bu işi tam anlamıyla yapmışlar ve sonunda güvenle giyebileceğimiz bir ısıtmalı mont piyasaya sürmüşler. Üstelik bu mont ile mobil cihazlarımızı da şarj edebilmemiz ve su geçirmez olması inanılmaz avantajlarından sadece ikisi.

Görünüşü havalı, kumaşı kaliteli ve teknolojisi son derece ileri olan bu mont tüm dünyada çok fazla ilgi ile karşılaşmış durumda. Ön siparişleri tamamen tükenen üreticiler montu dünya piyasalarına sürmeye hazırlanıyor. Ancak fiyatların ön sipariş fiyatlarında yüksek olması bekleniyor.

Beş yıl garanti de verilen montun yıkanmasında da hiçbir problem bulunmuyor. Mont ile uyumlu eldivenler ise monta bağlanarak ısınabiliyor ve mobil cihazlarımızı bu eldiveni çıkarmadan da kullanabiliyoruz.

Advertisement

isinanmont2

isinanmont3

isinanmont4

isinanmont5

isinanmont6

Advertisement

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

İlginç ve Yaratıcı Buzdolabı Tasarımları

Kolay Kurulabilen Portatif Laptop Masası