Şu Anda Okunan
Dünyanın İlk Lüks Hibrit Akıllı Saati: Muse

Dünyanın İlk Lüks Hibrit Akıllı Saati: Muse

Dış görünümü analog bir saate benzeyen bir akıllı saat olan “Muse“, benzersiz tasarımı ile dünyanın ilk lüks hibrit akıllı saati oldu. Çekici dış görünümünün kaybettirdiği tek avantaj ise dokunmatik ekranın olmayışı. Ancak “Muse” çok dikkat çeken bazı özelliklere sahip. Temassız ödeme, fitness takibi, uv alarmı, akıllı bildirimler, fotoğraf makinesi kontrolü ve uyku takibi bunlardan bazıları.

Ürün, “Graneur” ve “Minimo” olmak üzere iki ayrı stilde tasarlanmış. Her iki farklı tasarımın ise toplam 17 renk seçeneği bulunuyor. Su geçirmez olan saatin kayışı da deriden yapılmış.

Muse‘un diğer öne çıkan özellikleri ise SOS alarmı vermek, telefon kayıp modu, ifttt entegrasyonu, aktivite alarmı ve müzik kontrolü.

Her türlü mobil işletim sistemine uygun olan saati hem kadınlar hem de erkekler rahatlıkla kullanabiliyor. Tasarımı sayesinde her tür işe ve hayat şartına da uygun.

Akıllı saatlerden bahsetmişken mutlaka görmeniz gereken 10 başarılı teknoloji ürünü yazımızda bulunan Emporio Armani Akıllı kol saatine de bir göz atmanızı öneririz.

Tavsiye

Bu lüks akıllı saati daha detaylı incelemek için proje sayfasını ziyaret edebilir ve aşağıdaki kısa videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumları Gör (0)

Cevap Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

© 2019 FarkliFarkli.com

Yukarı