in

Dünyanın En Romantik Yemek Masaları

romantikyemek1

Bazen bir kumsal, bazense bir iskele, bazen bir şehir manzarası, bazense bir dağın tepesini gören yer olabilir romantik bir yemek masasının mekanı. Mekan çok da güzel olmayabilir aslında çünkü önemli olan sevdiğimiz ile baş başa biraz zaman geçirmek. Ama tabiki manzara da muhteşem olursa buyrun size mükemmel bir romantik yemek.

romantikyemek2

Romantik bir yemek masasının manzarasının olmazsa olmazı ise su. Bir deniz veya okyanus ile beraber yemek yemek her zaman romantizmi arttıracaktır. Manzaranın uçsuz bucaksız bir deniz olmasının yanı sıra küçük bir göl ve bu gölün etrafındaki dağlar ve ağaçlar da etkileyici olacaktır.

romantikyemek3

Dünyanın bir çok yerinde romantik bir yemek için çok iyi noktalara yemek masamız kurulabilir. En önemli ayrıntılardan bir tanesini de güneşin batışını da yemek ile birlikte izleyebilmek. Güneşin batması ile beraber oluşacak kızıl görüntü masamızı daha da romantik yapacaktır.

romantikyemek4

Çok yükseklerden bir manzaraya bakarken yemeğimizi yemek de oldukça romantik fikirler arasında en üst sıralarda bulunuyor. Bir şehrin en yüksek noktasından tüm binaların görüntüsü ve gece olduğunda bu binaların ışıkları da güzel bir ortam sağlayacaktır.

romantikyemek5

Tabiki en iyi seçenek ise bir iskele. Denize doğru uzanan bomboş bir iskelenin en ucunda mum ile aydınlatılmış mükemmel bir masa harika bir romantik akşam yemeğine ev sahipliği yapacaktır.

romantikyemek6

Ya da sadece kumsalda bir masa da olabilir…

romantikyemek7

Ve de dünyanın diğer köşelerinden romantik yemek masaları…

romantikyemek8

romantikyemek9

romantikyemek10

romantikyemek11

romantikyemek12

romantikyemek13

romantikyemek14

romantikyemek15

romantikyemek16

romantikyemek17

romantikyemek18

romantikyemek19

romantikyemek20

romantikyemek21

romantikyemek22

romantikyemek23

romantikyemek24

romantikyemek25

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haftanın En Farklı Tasarımlarından Seçmeler

Lego, Anti-LEGO Terliği ile 66 Yıllık Korkunç Acıyı Bitiriyor