in ,

Cebinize Sığabilen Dünyanın En Küçük Espresso Makinesi

Dünyanın en küçük espresso makinesi “Coffejack”, herhangi bir çantaya sığacak kadar minik, ancak büyük espresso makinelerine rakip olacak kadar güçlü bir buluş. Eğer sizde her gün en az bir bardak kahve içmeden duramayanlardansanız o zaman bu makine tam size göre.

Profesyonel Espresso Makineleri ile Yarışıyor

Mikro hidrolik presi sayesinde kahve yapabilen küçük boyutlu makine 9 bar’dan fazla basıncı ile herhangi profesyonel sınıf espresso makinesiyle rekabet edebilecek kapasitededir. Yani artık yanınızda bir espresso makinesi ile gezebilirsiniz. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde makineniz ile en sevdiğiniz kahvenizi yapabilirsiniz.

dünyanın en küçük espresso makinesi

Dünyanın En Küçük Espresso Makinesi Çantanıza Bile Sığabiliyor

“Hribarcain” firmasının kahve makinesi o kadar küçük ki, onu gittiğiniz her yere, eşyalarınızla birlikte taşıyabilirsiniz. Dünyanın en küçük espresso makinesi, herhangi bir kahve ile çalışabilmekte ve en sevdiğiniz espressoyu gittiğiniz her yerde içebilmenizi sağlarken, aynı zamanda dünyayı kirleten kapsüllerine olan bağımlılığınızı da azaltmaktadır.

Kullanımı Çok Kolay

Kahvenizi alt hazneye ekledikten sonra makineyi kapatın. Bçylece telve düzleşecek ve sıkıca paketlenecektir. Pompayı açıp üst bölümü sıcak su döktükten sonra işlem tamamdır.

Espresso makinesinin manuel pompası, çoğu kahve makinesinin yüksek basınç çıkışıyla aynıdır. Size tıpkı barista’nızın profesyonel ekipmanlarla yaptığı gibi, lezzetli ve hatta üstünde krema tabakası olan bir espresso hazırlayacaktır.

dünyanın en küçük espresso makinesi

Hidrolik Pompa Sayesinde Yüksek Basınç

Coffeejack‘in en büyük özelliği ve onu diğerlerinden ayıran şey hidrolik pompasıdır. Bu hidrolik, evinizdeki fransız presi veya dökme kurulumların aksine, harika bir espresso için gereken 9-10 bar basıncı oluşturur.

Bu arada, dünyanın en pahalı kahvesi yazımızdaki 10 kahveye de göz atmanızı tavsiye ederiz.

Dökme ve fransız presleri 1 bar basıncı aşamazlar. Moka potu ve Aeropressler ise yaklaşık 3-4 bar yapabilmektedir. Dünyanın en küçük espresso makinesi yüksek basınçlı dahili pompası ile kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca küçük boyutu sayesinde tüm alanlarda avantajlı bir ürün olarak göze çarpmakta.

Dünyanın En Küçük Espresso Makinesi Hiç Elektrik Kullanmıyor

Bu harika aletin kullanımında herhangi bir elektriksel işlev bulunmamaktadır. Bu da bir priz ya da şarj aletini ekstradan yanınızda taşımanız gerekmediği anlamına gelir. Yani mükemmel bir kahve için tek ihtiyacınız olan bu minik espresso makinesidir.

dünyanın en küçük espresso makinesi

Dünyayı Kirletmiyor

Bütün büyük fikirler bir problem ile başlar diyor ürünü yapanlar. Dünya kirliliğine dikkat çektikleri ürünün reklamlarında bunun nedeni iyice anlaşılıyor. Yani bu makine tamamen çevre dostudur. Çünkü dünyanın en küçük espresso makinesi yapımında kullanılan materyaller aslında % 100 geri dönüştürülmüş plastikten yapılmıştır.

Her yıl 16 MİLYAR kahve bardağı, zararlı plastik laminat ve kapaklarla imha edilmektedir. COFFEEJACK = Tek kullanımlık bardak yok, % 85’e varan tasarruf ve aynı harika tada sahip.

Coffeejack: Web SitesiProje Sayfası

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

araba kadranı şeklinde saat

Tasarım Harikası Araba Kadranı Şeklinde Saat

en iyi veri depolama cihazı

En İyi Veri Depolama Cihazı ile Cloud ve Harici Disk Kullanımı Bitiyor