Şu Anda Okunan
Dünyanın En Hızlı ve Hemen Hemen En Küçük Tripodu: Lumapod

Dünyanın En Hızlı ve Hemen Hemen En Küçük Tripodu: Lumapod

Tripodların bu modern çağda hala varolduklarından ve aktif olarak kullanıldıklarından haberiniz olmayabilir ancak fotoğrafçılar için tripod vazgeçilmez bir araç. Lumapod ise çok daha vazgeçilmez olmaya aday. Daha bir kaç hafta önce varlığı bile bilinmeyen Lumapod’un proje halinden üretime geçmesi sadece 90 dakika sürmüş.

Bir startup projesi olarak kickstarter da yayına çıkan ürün rekor derecede kısa bir zamanda hedeflediği satış rakamlarına ulaşmış. Sadece 4.1 saniyede açılan tripod bu alanda dünyanın en hızlısı. Kapalı hali de aşırı küçük olan ürün dünyanın en küçük tripodlarından bir tanesi.

Go85 ve Go120 olmak üzere iki farklı boyuttu satılan Lumapod’un 120 cm olan versiyonu sadece 690 gr. ağırlığında. Hafiflik, hız ve kompakt olma özellikleri ile üçü bir arada muhteşem bir tasarım denilebilir. Lumapod sadece bir tripod da değil, bu yaratıcı tasarım selfie çubuğu olarak da kullanılabilmekte.

Lumapod’u kullanmak için uyumlu bir ürün olabilecek Kodak’tan özellikle fotoğrafçılar için tasarlanmış cep telefonuna da bir göz atmınızı tavsiye ederiz.

Tavsiye

Yorumları Gör (0)

Cevap Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

© 2019 FarkliFarkli.com

Yukarı