in ,

Akıllı Sırt Çantası ile Şarj Problemine Son

akillisirtcantasi1

Yolculuktayken tüm teknolojik aletlerinizi şarj edebileceğiniz, onları güvenli ve sağlam tutabileceğiniz ve herşeyi bir mobil uygulamadan izleyebileceğiniz akıllı çanta en sonunda gerçek oluyor. Ampl şirketinin çok yakında gönderimlerine başlayacağı ürün ampl-labs adresinden alınabilecek.

akillisirtcantasi2

Bundan sonra artık şarjımızın bitmesini dert etmeyeceğiz. Ampl’in ürettiği çantada bulunan akıllı güç sistemi ve 6 adet usb sayesinde telefon, tablet ve diğer tüm elektronik aletlerimizi şarj edebiliriz. Hatta diz üstü bilgisayarımızın pilini bile bu çanta ile doldurabiliriz.

akillisirtcantasi3

Ağırlığının çok hafif olması ve darbeleri emebilen dış yapısı sayesinde içinde bulunan tüm aletleri koruyabilecek akıllı çantanın fiyatı şu anda 249 dolar olarak belirlenmiş. Çantanın mobil uygulaması ise bize şarj edilen aletlerin şarj yüzdelerini göstermekle kalmayıp aletler arasındaki öncelik sırasını değiştirmemizi de sağlıyor.

akillisirtcantasi4

Şu ana kadar yapılmış bir çok teknolojik çantaya göre avantajlı diyebileceğimiz ampl’in ürünü hakkında yapılan video da oldukça ilgi çekici…

1 Comments

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etrafımızdaki Manzaraları Tabaklara Çizen Sanatçı

Dünyanın Camları Fotoğraf Koleksiyonu