in

Dünyanın Dört Bir Yanından İnsanlar Bu Sanatçıdan Onları Karikatür Olarak Çizmesini İstiyorlar

Robert Dejesus, geleneksel karikatürlerin ilginç enerjisini kendi etkileyici anime benzeri stiliyle birleştiriyor. Dünyanın dört bir yanından insanlar, fotoğraflarını tuhaf çizgi film karakterlerine dönüştürmesi için onunla iletişime geçiyorlar.

Dejesus, ister büyük bir çift gözlük, ister kıvırcık kıvırcık saçlar veya büyük bir gülümseme olsun, portredeki en önemli özelliklerini vurgulayarak her bireyi karikatürleştiriyor. Büyüleyici, sevimli stili ile, yüzlerisorunsuz bir şekilde çizebilmekte. Karikatür portrelerini gerçekten bir araya getiren şey ise aslında Dejesus’un keskin şekiller anlayışı.

Kare bir çene ya da yuvarlak gözler olsun, yetenekli karikatürist karakterlerini çekici bir esneklikle oluşturmak için geometrik şekiller kullanıyor.

Dejesus, karikatür portreleri yapmanın yanı sıra YouTube kanalına da eğitici çizimler yüklüyor. Bu yararlı video kılavuzları, izleyicilere tarzını nasıl yaptığını gösteriyor.

Kanalında farklı türlerde Pokémon çizimlerinin yanı sıra Bebek Yoda ve Kirby’yi çizmek için de öğretici videolar bulunuyor.

Sanatçının portföyünden daha fazla çizim görmek için aşağı kaydırın ve en son kreasyonlarını takip etmek için Instagram‘da Dejesus’u takip edin.

Robert Dejesus: eBay – TikTok – YouTube –  Facebook – Instagram – Twitter

Advertisement

Yazar FarklıFarklı Sanat

Sanatsız kaIan bir miIIetin hayat damarIarından biri kopmuş demektir. Atatürk

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Sony’nin Giyilebilir Kliması Japonya’da Satışa Çıktı

Havayı Filtreleyen ve Sterilize Eden Yeniden Kullanılabilir Yüz Maskesi UVMask