in

Dubai’nin Alt Katı Su Altında Olacak Tripleks Villaları

sualtiev1

Her zaman ilginç mimari projelerin yer aldığı Dubai şehrinden bir ilginç proje haberi daha geldi. Denizin içinde yapılacak tripleks dairelerin en alt katı suyun içinde olacak. Üst katlar ise suyun üstünde yer alacak daireler elbette son derece lüks eşyalardan oluşacak.

Toplam 42 adet villadan oluşacak projedeki dairelerin suyun içinde kalacak alt dairesinin duvarları camlardan oluşacak. Bu sayede denizin altındaki canlılar çok net bir görülebilecek. Bu kat aynı zamanda yatak odası olarak düşünülmüş.

sualtiev2

En üst kattan ise tüm çevrenin mükemmel manzarası ayaklarımızın altında olacak şekilde tüm bölümler açık olarak tasarlanmış.

sualtiev3

Orta kat ise deniz ile birebir seviyede bulunuyor. Burada oturma odası ve bir küçük bahçe diyebileceğimiz ön alanımız mevcut.

sualtiev4

Evin arka kısmında bir de minik havuz bulunuyor. Etrafı deniz ile çevrili bir evde eğer denize girmekten sıkılırsak diye eklenmiş minik bir detay olmuş bu havuz.

sualtiev5

Salon ise oldukça sade eşyalardan oluşuyor. Bu bölgenin açıklık alanında bizi suyun üzerine yapılmış bir hamak bekliyor.

sualtiev6

Alt katta bulunan yatak odasının haricinde elbette bir de banyo bulunuyor. Banyonun da son derece lüks olduğunu belirtmeye gerek bile yok sanırım.

sualtiev7

Bu müthiş projenin tüm detaylarını proje sahibi şirket olan kleindienst group‘un web sitesinde bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Daha Güzel Görünen Eski Sınırların Yeni Görüntüleri

Dünyanın En Çevre Dostu Ülkesi Bhutan, Yeni Prens’in Doğumu İçin 108,000 Ağaç Dikti