in ,

Doğanın Keyfini Çıkarabileceğimiz 21 Muhteşem Salon

Doğanın güzelliklerini oturduğumuz yerden görebileceğimiz bir salon sahibi olmak istemez misiniz? Tabi ki muhteşem bir doğal güzelliklere açılan devasa bir salon her ev sahibinin hayalidir. Fakat biz nedendir anlaşılmaz kendimizi daracık apartmanlara sıkıştırmayı daha çok seviyoruz. Şehrin içerisinde evlerimiz birbirine o kadar yakın ki neredeyse hep beraber yaşadığımız komşulara sahibiz. Kat kat apartmanlar, bitişik ve karmaşık yapılaşmanın sonucunda birbiri içerisine girmiş durumda.

Salon Penceremizin bir Kenarından Azıcık Bile Olsa Yeşili Görmek Önemli

Doğanın bir saçının telini bile göremiyoruz belkide evimizin içerisinden. Oysa insan doğadan gelmektedir ve doğa ile beraber çok rahat yaşayabilir. Biz ise tam tersine kendimizi doğadan aşırı derecede saklamaya gayret ediyoruz. Penceremizin bir kenarından azıcık bile olsa yeşili görmek ve yağmurlu havalarda onun kokusunu almak bize yetecek ve bir rahatlık verecektir aslında.

Elbette doğa konusuna önem verip evlerinin salon ve hatta yemek odalarını doğaya açanların sayısı da oldukça fazla. Evlerin içinde de yeşile yer vermek de pek tabi mümkün, insan istedikten sonra tüm evi bu örnekte olduğu gibi yemyeşil bile yapabilir. Çok büyük salonlara ve evlere sahip olmasak da en azından doğaya olabildiğince yakın bir daire seçmeye gayret edebiliriz.

Yeşili Gören Evlerin Manzarası Muhteşem Oluyor

Doğa ile iç içe olan evlerin genel özellikleri ise muhteşem manzaralara sahip olmaları. Özellikle yeşili seven bir kişiyseniz eviniz kesinlikle doğaya açılan bir salona sahip olmalı. İnsan sadece yeşilliğin içerisine bakarak tüm baş ağrılarından bile kurtulabilir, kafasını meşgul eden tüm düşüncelerden kurtulabilir. Bunu bize kanıtlayan bazı örnekleri bizzat yaşadığınızı da tahmin edebiliyorum ancak biraz uç örneklere bakmaktan da zarar gelmez.

1.
salon

2.
salon

3.
salon

4.
salon

5.
salon

6.
salon

7.
salon

8.
salon

9.
salon

10.
salon

11.
salon

12.
salon

13.
salon

14.
salon

15.
salon

16.
salon

17.
salon

18.
salon

19.
salon

20.
salon

21.
dogasalon11

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlığa Olan Güvenimizi Yeniden Sağlayacak 17 Çocuk

Formula 1 Oyunlarının Evrimi 1976’dan 2015’e