in

Disney Prenseslerini Gerçekçi Yüz Oranlarıyla Yenileyen Sanatçı

Sevilen animasyon karakterleri genellikle büyük, etkileyici gözlerle sevimli özelliklere sahiptir. Bu oranlar, gerçekçi olmaktansa daha çok çizgi film gibi görünmelerini sağlamakta. Kaliforniya’da yaşamakta olan illüstratör Holly Fae, ünlü Disney prenseslerine ve diğer karakterlere daha gerçekçi görünümler kazandırarak yeniden canlandırıyor.

Fae, Frozen filminde kız kardeşler Elsa ve Anna ile çizimlerine başlamış. “Procreate” uygulamasını iPad’inde kullanarak, yüzlerini uzatarak ve gözlerini küçülterek prenseslerin çocuksu özelliklerini değiştirmiş. Dijital sanatçı, TikTok uygulamasında milyonlarca görüş ve beğeniyi hızla toplamış durumda.

Çok olumlu geri bildirimler aldıktan sonra Fae; Moana, Rapunzel ve Merida gibi diğer Disney filmlerinden karakterleri ile devam etmiş. Fae, “İlk Elsa videosu gerçekten bir hevesti, ama ondan sonra her dönüşüme, özellikle Moana ve Yasemin’e çok dikkat ettim” diyor. “Etnik kökenlerindeki kadınların fotoğraflarına bakmak için çok zaman harcadım çünkü özellikleri doğru bir şekilde elde etmek istedim.” İllüstratör, Mulan ve Pamuk Prenses dahil tüm prensesleri modernleştirene kadar makyaj serisine devam etmeyi planlıyor.

Fae’nin eserlerini Etsy mağazasından satın alabilir, TikTok ve Instagram‘da takip ederek en son kreasyonlarını görebilirsiniz.

Holly Fae: FacebookInstagramTikTok 

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geleneksel Mumlukların Çağdaş Bir Versiyonu Olan Şarj Edilebilir Taşınabilir Masa Lambası

Yeşillikler Arasında Modern Ahşap Kare Ev