in

Değişen Renkleri ile Bahçeleri Işıklandıran Güneş Enerjili Zambak Çiçekleri

Hiç müthiş bir bahçe yaratmak istediniz mi? Güneş ışığı ile çalışan zambak çiçekleri, herhangi bir dış mekana ekstra büyülü bir dokunuş getiriyor. Kumaştan yapılmış yaprakları adeta gerçek çiçeklere benziyorlar.

Herhangi bir harici kablo kullanımına da gerek kalmıyor. Sadece toprağa yapıştırıyoruz ve gün boyunca güneşin onları şarj etmesine izin veriyoruz. Gece vakti olduğunda, entegre, renk değiştiren LED ışıklar yanıyor ve bahçeyi aydınlatılmış renkle ışıklandırıyor!

Hem mor hem de beyaz renkte iki çiçek buketi seçeneği mevcut olan tasarım dahili güneş panelleri, gün boyunca LED ışıklarını otomatik olarak şarj ediyor. Tamamen şarj edildiğinde, çiçekler tam sekiz saat boyunca yanık kalabilmekte, böylece bahçeniz bütün gece parıldıyor.

Mevcut müşterilerin bu güzel güneş ışıkları hakkında ne düşündüklerini mi merak ediyorsunuz? Amazon’dan bir yorumcu şöyle diyor: “Bunlar çok güzel ve hiçbir yerde onlar gibi bir şey görmedim! Dün gece onları görene kadar renklerini değiştirdiklerine dair hiçbir fikrim yoktu.” Başka birisi ise, “Güneş enerjisiyle çalışan ışıkları, özellikle arka bahçemin gün batımından sonra daha canlı olmasını sağlamalarını seviyorum! Bu LED çiçekler beni hayal kırıklığına uğratmadı. ” diyor.

Bu büyülü aydınlatıcılar hakkında daha fazla bilgiyi ve kendi zambak çiçeği güneş ışıklarınızı Amazon‘da bulabilirsiniz.

Doingarte: Amazon

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Ağacın Büyüme Halkaları Gibi Görünen Özel Tasarım Ahşap Zemin

Sony’nin Giyilebilir Kliması Japonya’da Satışa Çıktı