in ,

Çok Fonksiyonlu Akıllı Telefon Tutucu: Atom

ATOM, harika taşınabilirlik, zengin fantastik işlevsellik ve genişletilmiş uygulama özellikleri sağlayan katlanabilir bir yapıya sahip en küçük 3 eksenli akıllı telefon tutucudur.

Piyasadaki diğer 3 eksenli rakiplerinin aksine Atom’u cebinizde bile istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Atom ayrıca film çekimlerini büyük bir esneklikle kontrol edebilmenizi sağlayan bir dizi harika fonksiyon da sunmaktadır.

Bunlardan bazıları kablosuz şarj, 310g taşıma kapasitesi, mikrofon jakı, tek tuşlu anahtar, zoom ve odak kontrolü olarak sayılabilir.

Film çekim anında bile telefonu şarj edebilen ürün sadece 440 gram ağırlığında. Bu tasarım harikasının üzerinde bulunan düğmeler sayesinde hiçbir manuel müdahaleye gerek kalmadan çekim açıları değiştirilebilmekte. Ürün şu an piyasada bulunan en kompakt 3 eksenli akıllı telefon tutucu özelliği taşımakta.

Advertisement

Snoppa şirketinin tasarımı koşu anında çekim yaparken sarsılmayı engelleyici odaklanma özelliğe sahip. Fotoğraf makinemizi artık akıllı telefon ile kontrol edebiliyorduk. Atom ise tamamen cep telefonu ile film çekmek için tasarlanmış bir ürün.

Özelliklerin hepsi bunlar da değil, ürün aynı zamanda yüz ve obje takip edebilme özelliğine sahip. Bu sayede bir yere sabitlediğimiz Atom ile kendimizi rahatlıkla çekebiliyoruz.

Advertisement

Advertisement

Daha fazla bilgi için: indiegogo

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Dünyanın Yüzleri Projesinden 14 Etkileyici İnsan Portresi

Tasarım Ödüllü Elektrikli Motorsiklet: Pocket Rocket