in ,

Çizimlerinde Objeler ve Nesneler Kullanarak Etkileyici Eserler Yaratan Sanatçı

Günlük hayatımızda kullandığımız objeler ve nesneler sanat ile birleştiği zaman ortaya harika eserler çıkıyor. Sinem (@benim_karalamalarimm), çalışmalarında hayatımızda her gün kullandığımız objelere, yaratıcılığını kullanarak yeni bir anlam kazandırıyor.

Kendisi ile yaptığımız kısa bir söyleşi de “Resim çocukluğumdan beri var diyebilirim ve bu son iki senedir objelere nesnelere olan merakım, severek takip ettiğim sanat severler sayesinde daha çok arttı.” diyor.

Sinem (@benim_karalamalarimm)‘e resim tutkunuz ve çalışmalarınızı yaparken hissettiğiniz duygularınızı belirtebilir misiniz? diye sorduğumuzda ise bizlere şu cevabı veriyor…

“Belirli bir his var diyemem sadece o an o nesneyi çizimle birleştirip farklı bakabilmeyi çeşitlendirmeye dökmek oluyor.”

Karantina günleri hakkında da çalışmaları olan sanatçının en favori eseri olan el yıkama temalı çalışması, yine bu günlerden birinde ortaya çıkmış.

“Karantinada tatlı bir gülümseme bırakabilmek adına yaptığım bu tatlı çalışma oldu.” diyor, kendisine en favori eserini sorduğumuzda.

Sinem (@benim_karalamalarimm), çalışmalarında hayatımızda her gün kullandığımız objelere, yaratıcılığını kullanarak yeni bir anlam kazandırıyor.

“Resim çocukluğumdan beri var diyebilirim ve bu son iki senedir objelere nesnelere olan merakım severek takip ettiğim sanat severler sayesinde daha çok arttı.”

Sinem (@benim_karalamalarimm): Instagram

FarklıFarklı, Sinem’in (@benim_karalamalarimm) eserlerini gösterim hakkı iznini almıştır.

Yazar FarklıFarklı Sanat

Sanatsız kaIan bir miIIetin hayat damarIarından biri kopmuş demektir. Atatürk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Chicago Şehrinin 20 Yıllık Çalışma ile Çekilen 100 Fotoğrafı Kitap Oldu

Restoran ve Kafelerden Farklı Sosyal Mesafe Uygulamaları