in

Çizim Yeteneği Olan 9 Yaşındaki Çocuk, Bir Restoranın Duvarlarını Muhteşem Bir Tasarıma Çevirdi

Çoğumuz muhtemelen okulda sıkıcı dersler sırasında defterlerimize çizim yapardık. 9 yaşındaki Joe Whale de sınıfında çok fazla karalama yapan yetenekli bir çocuk.

Ailesi, çizime olan düşkünlüğünün farkına vardıktan sonra, Joe’nun yeteneğini geliştirmesi için okul sonrası sanat sınıfına göndermiş. Sadece bu kadar da değil, Joe’nun becerisinden etkilenen, “4 Numara” isimli yerel bir restoran duvarları dekore etmesi için onu davet etmiş!

Yaratıcılıkta Sınır Tanımıyor

Restoran, bir öğretmenin Instagram üzerindeki çizimlerini paylaştığı zaman Joe’nun yeteneklerini fark etmiş ve Joe’ye tamamen yaratıcılığını gösterebileceği özgürlük alanı vermiş.

Okul bittikten sonra, Joe’nun babası onu şaheserini çizmeye devam ettiği restorana götürüyormuş. Joe restoranın duvarlarını süslemek için toplamda yaklaşık 12 saat harcamış ve sonuç oldukça şaşırtıcı olmuş.

Joe’nun bir de Jesse isimli ikiz kardeşi bulunuyor. Babaları Greg kardeşlerin 4 yaşındayken ilköğretim okulunda üstün yetenekli olarak kaydedildiklerini söylüyor.

Greg, “Joe karalamayı seviyor ve başardığı her şeyden çok gurur duyuyoruz, tamamen bağımsız bir işin 9 yaşındaki oğlumuzdan, bir restoranın profesyonel bir iş yapmasını istemiş olması inanılmaz” diyor.

Joe gelecekte profesyonel bir sanatçı olmak istiyor.

Daha Fazla Bilgi için: TheDoodleBoy.co.uk – Facebook – Instagram

Yazar FarklıFarklı Sanat

Sanatsız kaIan bir miIIetin hayat damarIarından biri kopmuş demektir. Atatürk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kelimeler Dünyasına Muhteşem Bir Yolculuk

İnsanları Yeniden Yaratan Stilist