in ,

Çizim Yapmayı Adım Adım ve Kolay Bir Şekilde Öğreten Sanatçı

Çizime aşina olmadığınız zaman, basit bir şekil çizmek bile imkansız görünebilir. Ancak, “Doodle Me This“in yardımcı öğretileri ile çizim yeteneğimizi biraz geliştirebiliriz. Jenny adında bir sanatçı tarafından yaratılan büyüleyici çizimler, takip etmesi kolay üç ya da dört adımda çok kolay bir şekilde bize çizmeyi öğretiyor.

Çizim eğitimlerinin sonunda, gitarların, tilkilerin, roketlerin, kaktüslerin ve çok daha fazlasının karikatür versiyonlarını nasıl çizeceğinizi anlıyorsunuz.

Zor Çizimler Kolay Adımlar ile Yapılıyor

Bir objeyi birkaç çizgiye ve renge dönüştürmek basit bir görev gibi görünse de, bunu yapmak düşündüğünüzden daha zor olabiliyor. Jenny, çizeceği nesnenin veya hayvanın en önemli ayrıntılarını belirliyor. Konunun özünü yansıtmak zorunda oldukları için, ilk bakışta bile çizimin hangi yöne doğru gittiği anlaşılıyor.

Çizim Yeteneği Kötü Olanlar Bile Yapabiliyor

Sanatçı takip etmemiz gereken çizim adımlarını bizim için en basit şekilde hazırlanmış ve bunlar herkesin yapabileceği çizimler gibi görünüyor. Bu kadar insanın “Doodle Me This” Instagram hesabına akın etmesi ise elbette pek şaşırtıcı değil.

Jenny adında bir sanatçı tarafından yaratılan büyüleyici çizimler, takip etmesi kolay üç ya da dört adımda çok kolay bir şekilde bize çizmeyi öğretiyor.

Konunun özünü yansıtmak zorunda oldukları için, ilk bakışta bile çizimin hangi yöne doğru gittiği anlaşılıyor.

Sanatçı takip etmemiz gereken çizim adımlarını bizim için en basit şekilde hazırlanmış ve bunlar herkesin yapabileceği çizimler gibi görünüyor.

Tasarımcı: Doodle Me This

Ne Düşünüyorsunuz?

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Mutfağınız İçin Pratik Kesme Tahtası

Rekor Zamanda Sıcak ve Soğuk Kahve Yapabilen Portatif Kahve Makinesi