Çığır Açan Bileklik Şarj Aleti: “Nils”

Bundan yaklaşık 20 yıl önce insanların birbirlerine en çok sorduğu sorulardan biri “Kaleminiz var mı?” sorusuydu. Bu sorunun yerini günümüzde “Şarj aletiniz var mı?” sorusu almış bulunuyor.

Bu gerçeği keşfeden Nils‘in tasarımcıları şarj aletlerinin günümüz de çok daha fazla yer alacağını da öngörerek onları moda içerisinde kullanmaya karar vermiş. Tasarımcıların bu amaçla başlattıkları startup projesinin de bir hayli başarılı olduğunu ve tam bir çığır açtığını söyleyebiliriz.

Şarj aleti bileklik isteğe göre her türlü telefona uygun olabilirken, renk olarak da istenilen renkte sipariş verilebilmekte.

Deri kayışı ve modern logosu sayesinde bilekte de oldukça havalı görünen ürünün kısa ve uzun kordon seçenekleri de bulunmakta. Kısa kordon tekli bileklik olurken, uzun kordon çiftli bileklik şeklinde kullanılmakta.

İsmi Nils olan bilekliğin günlük kullanımda mümkün olduğunca dayanıklı olması için tamamı su ve kurşun geçirmez malzemeden yapılmış. Ürün şu anda sadece 8 dolara kickstarter üzerinden alınabilmekte.

Yorum Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.