in

Chris Cornell’den Daha Önce Hiçbir Yerde Yayınlanmamış “Patience” (Guns N ’Roses’) Yorumunu Dinleyin

20 Temmuz 2020’de Chris Cornell 56. doğum gününü kutlarken, ailesi de Guns N ’Roses’ın parçası “Patience”ı söyleyen rock efsanesinin özel bir kaydını paylaşarak bu günü kutladı. Şaşırtıcı derecede güzel ve daha önce hiç duyulmamış bu yorumlama, Soundgarden’ın solistinin hayranlarının onu müziği aracılığıyla hatırlamasına sağlayan birçok kayıttan sadece biri.

2016 yılında solo bir albüm üzerinde çalışırken (intihar etmeden sadece bir yıl önce), Cornell kızı Toni’ye gitarda “Patience”ı nasıl çalacağını öğretiyordu. 1988 yılının parçasının kendi versiyonunu Guns N ’Roses’e bir takdir olarak kaydetmeye karar vermiş. Parça dört yıl sonra ortaya çıktı ve artık tüm dünya bu değerli müzikal anın tadını çıkarabilir.

Chris’in ailesi Facebook’ta “Doğum günü bunu paylaşmak ve sesi, müziği, hikayeleri ve sanatı Chris’i kutlamak için mükemmel bir zaman” diye yazmış, “İsmi hala söyleniyorsa o zaman o adam ölmemiş demektir … ve sanatı sayesinde bir sanatçının ruhu hala kendisini ve anısını hatırlayan herkes ile parlıyor. Chris’e özel müzik yayınlamak onun bir kısmını burada, kalbi ve ruhu ile birlikte tutar. Sevgisi ve mirası.”

Aşağıda bu muhteşem kaydın klibini dinleyebilirsiniz.

Chris Cornell’in ailesi 56. yaş gününü Guns N ’Roses’ Patience şarkısını söyleyerek özel bir kaydını paylaşarak kutladı.

Yazar FarklıFarklı Sanat

Sanatsız kaIan bir miIIetin hayat damarIarından biri kopmuş demektir. Atatürk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeniden Yapılandırılarak Modern Hale Getirilen 19 Etkileyici Bina

Köpek Sahibi Olmanın Daha Uzun Yaşamamızı Sağladığı Kanıtlandı