in , ,

Çevre Dostu Lüks Tasarıma Sahip Karavan ile Hayallerimizi Gerçekleştirme Zamanı

Evinizden taşınıp karavan hayatına geçmeye hazır mısınız? Bu yaşam tarzını elde etmek kesinlikle zor bir iş. İnovasyon ve sürdürülebilirlik ödülleri alan bir karavan bu iş artık bir hayli kolaylaştı diyebiliriz. Living Vehicle, konfordan ve tarzdan ödün vermeden karavan hayatını mümkün kılan bir karavan. Şirket, kısa bir süre önce, 2020 serisi adlı tasarımlarının yeni bir versiyonunu tanıttı. Bu araç % 100 alüminyumdan yapılmış ve sloganı ise “enerji girişi yok, atık yok”.

Peki, “Living Vehicle” bunu nasıl mümkün kılıyor? Yeni tasarım, otomotiv sınıfı lityum pil ve bir önceki modeline göre % 200 daha fazla güneş enerjisi ile çalışıyor. Karavan ekstra enerji, klima ünitesi, mikrodalga fırın ve merkezi vakum sistemi kullanımı gibi konforlar ile donatılmış.

Karavan, dört ila altı kişinin uyuyabildiği, 20 metrekarelik küçük bir ev büyüklüğünde. Nötr tonlarda dekore edilmiş iç kısımda kraliçe yataklı ve tavan pencereli bir ana yatak odası bulunmaktadır. Birbirine uyumlu olan bölümlerde bir yemek / oturma alanı (uyuyabilecek bir yer olarak ikiye katlanabilir) ile buzdolabı, bulaşık makinesi ve isteğe bağlı üç brülörlü fırın ve set üstü ocak içeren elektrikli bir güneş enerjisi mutfağı vardır. Banyoda ise duş, tuvalet ve kapalı alana biraz ferahlık katmak için tavan penceresi bulunuyor.

Şık ev, dış mekanlarda yaşayan herhangi bir kişinin sevebileceği bir özelliğe de sahip: Geniş bir cam ve güneş panelli bir dış cephe. 2020 serisinin tüm özelliklerine bakıldığında misafirleriniz bu küçük evden çıkmak istemeyeceklerdir.

Living Vehicle, konfordan ve tarzdan ödün vermeden karavan hayatını mümkün kılan bir karavan.

Bu araç % 100 alüminyumdan yapılmış ve sloganı ise “enerji girişi yok, atık yok”.

Dört ila altı kişinin uyuyabildiği, 20 metrekarelik küçük bir ev büyüklüğünde.

Living Vehicle: Web sitesi – Facebook – Instagram

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İki Sevimli Golden Retriever’ın Muhteşem Dostluğu

Doğa İçerisinde Yaşatan 12 Modern Ev