in ,

Çevre Dostu Çok Havalı ve Sevimli Kahve Bardağı: Swig

Swig Spill-Proof Yeniden Kullanılabilir Kahve Fincanı ile atıkla savaşmaya yardım edebilirsiniz. Swig hareket halindeyken kahve içimi tasarlanmış havalı bir kahve bardağıdır denilebilir. Ürünün entegre ağızlığı sadece bir elinizle kapağını zahmetsizce açmak veya kapatmak için döndürülerek çalışır.

Isı Yalıtımlı Kılıfa Sahip

Kapaüı sızıntıya karşı korumalı bir sızdırmazlığa sahip ve ergonomik bir içecek hareketi sunarken, tek yönlü valf, sıvı kaçmasına izin vermeden bardağa hava girmesini sağlar. Üstelik, ısı yalıtımlı kılıf, bardağın tüm vücudunu kaplayarak içeceğinizi sıcak tutarken rahat etmenizi sağlar.

Yüksek Kalitede Kahve Tadı Deneyimi Sağlıyor

İki boyutta olan çevre dostu tasarımı sayesinde, bu alet tek kullanımlık bardak atıklarını depolama alanından kurtarıyor ve cam iç kısım yüksek kalitede kahve tadı deneyimi sağlar.

Hipoalerjenik ve Bakteri Büyümesine Karşı Dayanıklı

Kapak ve kılıf %100 gıda sınıfı silikon kauçuktan yapılmıştır. Bakteri büyümesine karşı dayanıklı olan Swig, hipoalerjenik olduğu kadar mikrodalga ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Mini Versiyonu da Bulunuyor

Bir çok değişik renk seçeneği olan sevimli kahve bardağı, 220ml’lik mini versiyonu ve 350ml’lik normal versiyonu olmak üzere iki farklı büyüklükte üretiliyor.

Kolay Kullanım

Ürünün tanıtımı için bir de kısa video hazırlanmış.

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sırt Ağrılarınıza Son Verecek Tasarım: Plexus Wheel Plus

Havalı, Katlanabilir ve Uygun Fiyatlı Elektrikli Bisiklet: Mate X