in

Çarpıcı Güzellikte Doğa Manzaraları Tasvir Eden Empresyonist Tarzı Resimler

Sanatçı Jim Musil, etkileyici empresyonist tarzını manzara resimlerinde gökyüzünün değişken desenlerini yakalamak için kullanıyor. Akrilik resimlerinin her biri, suluboya, kuru fırça ve geometrik renk blokları dahil olmak üzere çok çeşitli dokulara sahip. Sanatçının çalışmalarında, sürükleyici dışavurumcu gökyüzü manzaraları etkileyeyici ve güçlü duygular taşımakta.

Musil, üniversitede resim eğitimi almasına rağmen, yıllarca sanat peşinde koşmamış. “Sanat okulu boyunca resim yapmak için yeterince sabrım yoktu. Çok telaşlı biriydim.” diyor sanatçı web sitesinde.

Musil, 2016 yılında resim fırçasını tekrar eline almış ve ilham verici, yaratıcı bir çalışmalarını yaratmaya başlamış. O zamandan beri sanatçı, çayırlar, çöller, deniz manzaraları, ormanlar, göllerden oluşan manzaraları ve kentsel yaşam üzerinde doğa tasvirlerini çalışmalarına yansıtmakta.

Musil, “Bana göre resim bir bulmaca gibidir – her unsuru incelemeniz ve birbirleriyle doğru ilişkiye yerleştirmeniz gerekir”. Kare tuvallerinin çoğunda pastoral bir zeminle tutturulmuş büyük ve baskın bir gökyüzü görünmekte.

Sanatçının uzmanlık alanı bu tarz ortamlar olsa da, resim severlerin odaklanabileceği çiçekler, ağaçlar, tekneler ve bazen de bir insan figürü gibi daha ayrıntılı konular da içermekte.

Sanatçı Jim Musil, etkileyici empresyonist tarzını manzara resimlerinde gökyüzünün değişken desenlerini yakalamak için kullanıyor.

Sanatçının çalışmalarında, sürükleyici dışavurumcu gökyüzünün altında gösterilen manzaralar etkileyeyici ve güçlü duygular taşımakta.

Jim Musil: Web Sitesi – Facebook – Instagram

Yazar FarklıFarklı Sanat

Sanatsız kaIan bir miIIetin hayat damarIarından biri kopmuş demektir. Atatürk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garip Fotoğraflar Paylaşarak Instagram’da Sansasyon Yaratan Rus Sanatçı

Köpek Dostlarımız İçin Lastikten Yapılan 15 Muhteşem Köpek Yatağı Projesi