in

Büyüleyici Masallara Benzeyen Etkileyici Dövmeler

Dövme ustası Pony Reinhardt, doğayı mistik objektiften görerek sanatına yansıtıyor. Görsel bir dil olan dövme sanatında, sanatçı çeşitli hayvanlar, bitkiler, doğal unsurlardan oluşan masalsı anlatımlar yapmakta. Sonuçlar, bir kolun veya göğsün uzunluğu veya genişliği boyunca yayılan resimlerin, farklı unsurları ile sizi genel anlamlarını düşünmeye davet eden parçalar oluyor.

Reinhardt müşterileri ile özel parçalar üzerinde çalışıyor. Ondan randevu almak için yaklaşık altı ay önceden aramanız gerekiyor. “Dövmeleri bir büyü olarak düşünüyorum,” diye açıklıyor. “Üç bölüm vardır: malzemeler, niyet ve ritüel.” (Ritüel dövme eylemidir ve niyet kendi içinizde bulduğunuz bir şeydir.) Reinhardt malzemelere özen gösteren bir sanatçı.

“Bir eseri tasarlamanın en sevdiğim yolu, kapsayıcı bir konsept ya da hikaye ile eşleştirilmesidir. O zaman detaylar eklemek için hikayenin köklerini bir araya getirme özgürlüğüne sahibim. Mitolojiyi ve ilginç hikayeleri seviyorum. ”

Reinhardt’ın en yeni eserlerini görmek için aşağı kaydırın. Bir sonraki eserinde ne çalıştığını görmek için onu Instagram‘da takip edebilirsiniz.

Ayrıca modern ve yenilikçi minimal dövme tasarımlarına da bakmanızı tavsiye ederiz.

Pony Reinhardt: Web Sitesi – Instagram

Yazar FarklıFarklı Sanat

Sanatsız kaIan bir miIIetin hayat damarIarından biri kopmuş demektir. Atatürk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İki Katlı Evin Tamamını Kaplayan Kitaplık

Eski Televizyonlar Şık Kedi Yataklarına Dönüşüyor