in ,

Bu Çok Fonksiyonel Yataktan Asla Ayrılmak İstemeyeceksiniz

Çoğunuzun uykuyu sevdiğini biliyoruz ve eğer tercih bize bırakılsaydı yatağımızdan kalkmak çok uzun süreler alabilirdi, özellikle de sabah kalkıp işe gitme zamanı geldiğinde.

Yatağınızı daha da zor bırakma kararını vermek için, sadece havalı görünmeyen, ama asla ayrılmak istemeyeceğinizden emin olmak için dahiyane tasarım özelliklerine sahip olan nihai yatağı bulduk.

Chinahao da satılan bu ürün, tamamen özelleştirilebilir ve sonsuz miktarda depolama alanına sahiptir. Uyurken cep telefonu veya tabletlerinizi yatağınız sayesinde şarj etmek ister misiniz? Sorun değil. Bu çok işlevli mobilya parçası hem fişlere hem de USB bağlantılarına sahip. Üstelik dahili hoparlörler, cihazlarınızdan doğrudan müzik çalabiliyor. Henüz uykunuz yoksa, sadece yerleşik masaj koltuğuna uzanın ve bazı ezgileri dinleyin. Ya da biraz iş yapmak isterseniz, bir dizüstü bilgisayar masası kolay erişim için yukarı doğru çıkabilmekte.

Renk seçimi olarak da aklınıza gelebilecek her renk yatağa uygulanabilmekte. Kitaplık, okuma lambası, çelik kasa ve iki mini oturak da yatağın diğer özellikleri arasında bulunuyor. Tüm pazar günümüzü burada geçirmemiz için bizi zorlayan yatak, basit ve kullanışlı tasarımı ile de dikkat çekiyor.

Bu çok modern olmuş, ben biraz daha klasik bir yatak istiyorum diyorsanız o zaman nefis bir uyku çekebileceğiniz 25 rahat yatak yazımızdakilerden bir tanesi kesin sizin zevkinize uyacaktır.

Yatağın kullanımını merak edenler için bir de kısa video hazırlanmış.

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Brezilya’da Aydınlık, Havadar ve Son Derece Modern Bir Ev

Rahatlığı Ön Planda Tutan Ahşap Bank