in ,

Boncuklarla Kaplanmış Gibi Görünen El Yapımı Renkli Pastalar

Aşırı lezzetli olmalarına rağmen bazı pastalar yemeye bile kıyamayız. Siân-Amy Pettit, yani @thepetitepudding, yenilebilir sanat eserleri olan renkli kekleriyle takipçilerini her gün şaşırtıyor. Pettit, pastalarının üzerine dikilmiş küçük boncuklara benzeyen noktalı tasarımları oluşturmak için bir boru kullanıyor. Geometrik motiflerden hayvanlara ve kaktüslere kadar titizlikle hazırlanan her pasta hayranlık uyandırıyor.

Pettit, pasta tasarımlarını başka bir popüler dekorasyon trendini yeniden yaratmaya çalıştıktan sonra bulmuş. “Modern bir boru tekniği ile başladım ama tasarımlarımda daha ince, daha karmaşık ve daha ayrıntılı bir görünüm tercih ettiğimi çabucak anladım. Kendini eşsiz hissettiren bir şey. İşte teknik burada başladı, ama gelişmeye devam ediyor. ”

Desenlerden esinlenen yinelenen öğeler, Pettit’in süslemesinin temel taşları olmuş. En çarpıcı tasarımlarından bazıları, flamingolar veya tukanlar gibi, birden fazla renkte ince boru yöntemiyle yapılan kuşları içeriyor. Ancak bu noktaya gelmek dikkatli bir planlama ile başlamış. Pettit, “Sürecim genellikle eğlenceli bir desen yapacağını düşündüğüm bir fikirle başlıyor (meyve, çiçek veya gökkuşağı gibi). Genellikle daha sonra bazı hızlı tasarımlar çizerim. Renk paleti benim için gerçekten önemli ve pastamın görünümünü tamamen şekillendirebilir… bu yüzden çok fazla düşünce gerekiyor. ”

Sonuçta, bu tür pasta sanatı büyük bir getirisi olan bir aşkın emeği. “Bu kesinlikle zaman alıcı bir teknik,” diye itiraf ediyor Pettit, “ama yavaşça bir araya geldiğini görmek her zaman eğlenceli!”

Siân-Amy Pettit, boncuklarla süslenmiş gibi görünen pasta sanatı yapıyor.

Siân-Amy Pettit: Instagram

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

“Alien” Filminden İlham Alınarak Yapılmış Yüz Maskesi

Her Bölmesi Birbirinden Ayrılmış Modern Banyo