in ,

Bluetooth Klavye, Retro Daktilo Görünümü ile Karşımızda

Eskilerden vazgeçemeyenlerdenseniz işe tam size göre bir ürün. Teknolojinin hızına yetişemediğimiz bu günlerde eski günlerdeki gibi çalışmak isteyenler için retro ürünler piyasaya sürülmekte. Bilgisayar söz konusu olunca da yapılacak en güzel retro ürün bir klavye oluyor. Elbette her bilgisayara eski görünümlü bir klavye yakışmayacaktır ancak cep telefonu ve tabletler için bir bluetooth klavye kullanmak istiyorsak o zaman çözüm tam karşımızda.

QwerkyWriter, harika bir Bluetooth klavye, retro mekanik tasarımı ile bizi nostaljik zamanlara döndüren bir ürün. Masamıza yerleştirdiğimizde, herkes bu cihaza bir göz atmak sıraya girecek. Eski bir daktilo gibi gözüken ama aslında modern, bluetooth bağlantılı bir klavye.

bluetooth klavye

Yazı İçin En İyi Seçenek Bluetooth Klavye

Dokunmatik ekran teknolojisi gittikçe daha iyi hale geliyor, zihnimizi ve parmaklarımızı kapasitif dokunuşa alışmak için eğitiyoruz. Ancak yüzlerce karakter yazmanız gerektiğinde, en iyi seçenek yine klavyeler oluyor. Retro görünümlü kaliteli ve klas klavyeyi daha önce sizlerle paylaşmıştık, QwerkyWriter ile benzer ancak farklı bir tasarıma sahip bir klavyeydi.

bluetooth klavye

Klasik ve Modern Tasarımın Birleşimi

Klasik ve modern tasarımın birleşimi gerçekten büyüleyici. Alüminyum kasa içinde yer alan parlak krom yuvarlak tuşlar çok etkileyici bir görüntü sergiliyor. Sahte plastik satır başına çekme ucu, aslında enter tuşu ile aynı görevi görüyor ancak tek amacı klasik daktiloları taklit etmek. Gerçektende üründeki bu çubuk enter yerine kullanılabilmekte ve ayrıca bu özellik 5 karaktere kadar hafızada yer tutacak şekilde programlanabilmekte.

bluetooth klavye

Boyutları Laptop Klavyesi Gibi

Kompakt tasarım sırt çantanızda veya dizüstü çantanızda taşınabilecek kadar küçük, ancak bu küçük Bluetooth klavyeleri kullandığımızda olduğu gibi el kramplarına neden olabilecek kadar küçük değil. Boyut olarak da normal bir laptop klavyesi boyutlarında.

Pratik Kullanımlı Bluetooth Klavye

Bluetooth klavye ön bölümünde bulunan alan sayesinde cep telefonlarını ve tabletleri dik veya yatay bir şekilde tutabilmekte. Bu sayede bizde masamızda veya uzanırken rahatça yazı ayabiliyoruz. Pratik kullanımı da bu aşamada elbette oldukça önemli. Klavye gibi ürünlerde estetik görünüm güzel olabilir ancak pratik kullanım olmadığı zaman görünüm yararsız bir durum alabilmekte. Ürünü kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığında klavye kullanımının olduğa rahat ve pratik olduğu belirtiliyor.

bluetooth klavye

Tasarımcı: QwerkyWriter

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

saç kurutma makinesi

Saç Kurutma Makinesi de Artık Kablosuz Oldu

koltuk takımı

Koltuk Takımı, Yeni ve Modern Tasarımına Kavuştu