in

“Black Mirror” Reklamı, Yeni Sezonun Şu Anda Gerçek Hayatta Yayınlandığını Duyurdu

Avustralya orman yangınlarından koronavirüs salgına kadar, 2020’nin birçok felaket olayı dünyayı bir kargaşaya sürükledi. Yaşanan son birkaç ayın “Black Mirror” dizisindeki olaylara benzer olduğu da bir nebze olsun kabul edebilir.

Bu fikirden esinlenen Madrid merkezli yaratıcı reklam ajansı “Brother”, distopik dizinin son sezonunu duyuruyor gibi görünen akıllı bir sahte reklam kampanyası tasarladı. Reklamda dizinin 6. sezonunun şu anda, gerçek hayatta gerçekleştiği iddia ediliyor.

Madrid’in otobüs duraklarında yayınlanan tasarım: “Black Mirror 6. Sezon. Şimdi, Canlı, her yerde” yazısı ile dikkat çekiyor. Maske, yüz siperi ve eldiven giyen yoldan geçenlerin ayna yüzeyinden kendi fotoğraflarını çekmeleri de reklama gerçeküstü bir katman ekliyor.

Advertisement

Akıllı kampanyaya rağmen, dizinin yapımcısı Brooker, distopik TV şovunun 6. sezonunun şu anda beklemede olduğunu belirtti. “Şu anda, toplumların parçalanmasıyla ilgili hikayeleri hangi midenin olacağını bilmiyorum, bu yüzden bunlardan biri üzerinde çalışmıyorum. Komedi dalında yapımlar hayata geçirmeye hevesliyim, bu yüzden güldürmeye yönelik senaryolar yazıyorum.” diyor.

View this post on Instagram

What's the season finale gonna be? Aliens? 😪

A post shared by lazerful (@lazerful) on

Brother Madrid: Web sitesi – Facebook – Instagram – Behance

Advertisement

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Ahşap Kullanılarak Yapılmış Modern Yatak Başı Tasarımı

Ultra Hafif Akıllı Bisiklet “Eeyo 1” Rakiplerine Meydan Okuyor