in

Bizi Çok Uzaklara Götürebilecek İnanılmaz Renk Uyumu İçindeki Yağlı Boya Tablolar

yagliboya1

Binaların içinde uzun saatler çalışdıktan sonra dışarı çıkıp ağaçların arasında kaybolmak istiyor insan. Doğa ile baş başa kalarak tüm stresi atmayı ve beynimizin içindeki düşüncelerin çoğundan kurtulmayı sağlayacak bir gezinti.

yagliboya14

İlla tek başımıza olacağız diye bir kural da yok elbette. Yanımıza sevdiğimiz bir arkadaşımız, sevgilimiz ve evcil hayvanlarımızla da mükemmel bir gezinti olacaktır. Doğa bizi her şekilde kabul edecek ve kendimizi yenilememiz için bizlere elinden geldiği kadar yardım edecektir.

yagliboya13

Ya da bir tekne ile denizlere açılmak da ruhumuza iyi gelebilir. Denizin saf ve ahenkli dalgaları arasında yavaşça ilerlerken her şeyden uzak olmak belki de düşüncelerimizi de temizleyecektir. Güneş, deniz ve gökyüzünün mükemmel birleşiminde sade bir yolculuk tek ihtiyacımız olabilir.

yagliboya12

Yağmurdan hoşlanmıyor çoğumuz ama bazen de yağmurda yürüyüş yapmak gerek. Tek başımıza rengarenk ağaçların olduğu bir parkta sakin bir yürüyüş yapmak çok da zor bir iş olmamakla birlikte düşüncelerimizi de rahatça gözden geçirebiliriz.

yagliboya11

Belarus doğumlu olan Leonid Afremov’un yağlı boya tabloları insanı çok uzaklara götürebiliyor. Sanatında çok derin anlamlar saklamayan sanatçı bir parkta yürümek veya bir tekne ile gezinmek gibi günlük olayları resmediyor.

yagliboya10

Resimlerinde renk uyumuna önem veren sanatçının tablolarındaki ahenk bizleri uzaklara götürmeye yetiyor da artıyor. Önemli olan da bu saflığı yakalamak ve resme bakanlara güzel anılarını hatırlatmaktır aslında.

yagliboya9

Çalışmalarını instagram hesabında paylaşan Afremov, en yeni çalışmalarını da sevenleri ile paylaşmayı unutmuyor. Şu ana kadar yaklaşık 79 bin takipçisi olan sanatçının orijinal eserlerini de gayet makul fiyatlardan alabiliyoruz.

yagliboya8

yagliboya7

yagliboya6

yagliboya5

yagliboya4

yagliboya3

yagliboya2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Köpek Sahibi Olmadan Önceki ve Sonraki Hayat

Tamamen Zarlardan Oluşan Muhteşem Heykeller