in

Bisiklete Binmeyi Daha Güvenli Hale Getiren Ödüllü Reflektör

Bisiklete binmek her zaman işe gidip gelmenin daha sağlıklı bir yolu olmuştur. Ancak bisiklet sürmeyi bir arabanın içinde oturmak kadar güvenli hale getirmek için hala yapılacak çok şey var. Bisikletler hızlıdır, ancak inanılmaz derecede sessizdir ve boyutları göz önüne alındığında, gösterişli farları, arka lambaları ve yüksek sesli kornaları ile bir araba kadar görünür değildirler. FLECTR 360 Omni, bisiklet kullanmayı daha güvenli hale getirmek için küçük fakat etkili bir yol sunuyor.

Pil veya Bakım Gerekmiyor

FLECTR 360 Omni, 360 derece kapsama alanı sağlayan yapışkan reflektör panellerdir. Bu reflektör sayesinde bir arabanın dikkati çok daha kolay çekilebilmekte. Bisikletin tekerleklerinin kenarlarına monte edilmek üzere tasarlanan FLECTR 360 Omni hiç bir elektronik, pil veya bakım gerektirmiyor. FLECTR 360 Omni, çevrenizdeki tüm araçların farlarını yansıtarak, çarpışmaları önlemek için görünür hale getirerek tekerleklerinizi aydınlatır.

Her Janta Uyumlu Tasarım

Ürün, ortam karanlıklaşmaya başladığında hemen devreye giriyor. Sadece gerektiğinde çalışan reflektör, gün ışığında çalışmamaktadır. 360 Omni, her tür tekerlek jantına iyi uyan eşsiz bir paralelkenar şeklindedir. Ayrıca, tekerlek tipinize uyacak boyutta kesim yapmak için kesme kılavuzlarını da içermekte.

Daha fazla bilgi için: FLECTR 360 Omni

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şık Giyinmenin Erkekleri Nasıl Değiştirdiğini Gösteren 12 Başarılı Örnek

Televizyonları Kapalıyken Görünmez Yapan İnanılmaz “Ortam Modu”