in ,

Bisiklet İçin Akıllı Navigasyon

bisikletnav1

Bisiklet kullanırken yolumuzu bulmak için telefonumuza bakmamız gerekebilir. Bu durumda durup bir iki dakika mola vererek ayarlama yapmamız ve yolu her unuttuğumuzda telefona bakmamız gerekecektir.

bisikletnav2

Artık bu molaları vermemize gerek kalmayacak. BeeLine isimli muhteşem icat sayesinde bisikletimizin didonunda akıllı bir navigasyon bizi gideceğimiz yöne yönlendirebilecek. Kullanımı ise çok basit: Gideceğimiz yeri yola çıkmadan telefonumuzda bulup BeeLine’a yüklüyoruz ve yola çıkıyoruz.

bisikletnav3

Yolda bulunduğumuz sokağa göre hangi yöne kaç metre sonra döneceğimiz gösteren alet anahtarlığımıza bile takılacak kadar az yer kaplıyor. Navigasyon bölümü siyah olan aletin kayışı ise değişik renklerde olabiliyor.

bisikletnav4

Siyah, kırmızı, sarı ve beyaz renklerinden herhangi birini bisikletimizi rengine uyumlu olacak şekilde seçebiliriz. Didonumuzun kalınlığı da önemli değil çünkü bir saat kayışı gibi istediğimiz gibi bu kayışı da gerdirebiliyoruz.

bisikletnav5

Kullanımı oldukça basit olan BeeLine bir çok bisiklette de denenmiş. Özellikle de yağışlı havalarda su geçirmesi bu aleti vazgeçilmez yapabilir. Çok kısa sürede şarj olabilen icadın bir özelliği de bize hızımızı göstermesi.

bisikletnav6

Hızımızın yanı sıra gidilecek mesafe ve kalan mesafeyi de bize bildiren bu akıllı fikir, bisiklet sporunu sevenlerin yolunu bulmasında oldukça yardımcı olacağa benziyor.

bisikletnav7

bisikletnav8

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okuyuculara Kitap Tavsiye Eden Telefon

Bozuk Demir Paralardan Eski Görünümlü Muhteşem Yüzükler