Şu Anda Okunan
Bir Tim Burton Filminden Çıkmış Gibi Görünen Ağaç Mobilya

Bir Tim Burton Filminden Çıkmış Gibi Görünen Ağaç Mobilya

Herhangi bir amatör mobilya üreticisi düz bir eski gardırop veya çekmece sandığı inşa edebilir, ancak diğer ürünler arasında öne çıkacak bir mobilya oluşturmak ciddi bir beceri gerektirir.

Örneğin, Yeni Zelanda’dan bir ağaç işçisi olan Henk Verhoeff’i ele alalım. Verhoeff, şaşırtıcı mobilyalar konusunda işinin ehli bir usta ve oluşturduğu mobilyalar sanki bir Tim Burton filminden çıkmış gibi görünüyor.

Yeni Zelanda ağaç işçisi Henk Verhoeff kısa süre önce inanılmaz mobilyaları ile sosyal medyada viral hale geldi

Aslında Henk’i meşhur eden kişi kızıydı, babasının çalışmalarını Facebook‘ta paylaştı ve insanlar anında onlara aşık oldular.

Bu tarz daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemiyor – ahşabın inanılmaz derecede hafif ve neredeyse karikatür gibi görünmesini sağlıyor.

Henk’in kızı Linda, babasının eserlerini göstermek için oluştuğu Facebook sayfası 83 binden fazla kişi tarafından beğenildi.

Henk, her mobilya parçasının bitmesi yüz saat kadar sürebildiğini belirtiyor. Mobilyayı oluşturmak için ise Yeni Zelanda çamını kullanıyor..

Tavsiye

Emekli bir dolap üreticisi olan Henk 53 yıldır ağaç işleri yapmakta. “Şimdi ise sadece hobimi ve tutkumu yapıyorum” diyor.

Birçok insan Henk’ten inanılmaz mobilyalarını satmasını istedi, ancak şu anda bunu yapmaya niyeti olmadığını söylüyor. “Onları satma niyeti olmadan saf sevgi için yarattım. Ancak bittiğinde, bir ya da iki açık artırma olabilir”.

Daha fazlası için: Facebook

Yorumları Gör (0)

Cevap Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

© 2019 FarkliFarkli.com

Yukarı