in ,

Bir Kirpi ve Bir Bengal Kedisinin Sevimli Maceraları

Herbee ve tüylü kedi arkadaşı Audree, muhteşem manzaralarda her anın tadını çıkartan dinamik bir ikili olarak biliniyor. Sahipleri Talitha Girnus, bu sevimli ikilinin muhteşem fotoğraflarını beraber çıktıkları seyahatlarda çekeren dostluklarını sergiliyor. Beraber dünyayı gezen dostlar, instagram hesaplarında muhteşem fotoğraflar paylaşıyorlar.

İlk Görüşte Aşk

Tüm bu macera aslında mr.pokee isimli sevimli kirpi ile başlamış. Girnus, sekiz yaşındayken Pokee ile tanışmış ve bunun ilk görüşte aşk olduğunu söylüyor. “Pokee’yi ilk elimde tuttuğum zaman böyle olmuştu ”diye hatırlıyor, “Çok sakindi ve bana ait olduğunu söylemek istiyormuş gibi elime yaslandı.”

Mutlu Olmak ve Gülümsemek İçin Bir Neden

Ne yazık ki, Pokee 2019’un başlarında dördüncü doğum gününden kısa bir süre önce vefat etmiş. Fakat ruhu Herbee ve Audree’de yaşıyor. Girnus, “Her gün dünyada gerçekleşen tüm ciddi şeyler arasında, Pokee ve şimdi de Herbee ve Audree size mutlu olmak ve gülümsemek için bir neden vermek için buradalar. Sayfamıza ne zaman geri dönerseniz, size asla inancınızı kaybetmemenizi ve daima kalbinizi takip etmenizi hatırlatmak istiyoruz” diyor.

Bu ikiliyi sevdiyseniz dünyayı beraber keşfetmeyi seven maceraperest kedi ve köpeğin maceralarına da bir göz atabilirsiniz.

Mr. Pokee: Web sitesi – Instagram – YouTube

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Küçük Banyolar İçin 20 Kaliteli ve Modern Tasarım

Yapay Zeka ile Gerçekte Var Olmayan 100,000 Bilgisayar Üretimi Yüz Oluşturuldu