in

Bir Gün Kesinlikle Çalmanız Gereken Birbirinden İlginç Gitar Tasarımları

ilgincgitar1

Gitar çalıyorsanız eğer sizler için çok ilginç gitar tasarımlarını bir araya getirmeye çalıştık. Herkes kendi gitarını çok sever, beğenir ve ona alışmıştır ancak başka gitarlar çalmayı da her zaman ister. Diğer arkadaşlarımızın gitarlarını denemek bir gitarist için kısa ve iyi bir deneyimdir.

ilgincgitar2

Genelde klasik tasarımların tercih edildiği elektro gitar sektöründe aslında çok uçuk seçenekler de mevcut. Bunlarda her yerde bulunamıyor elbette ancak bu tarz ilginç tasarımları çalmayı kesinlikle isteyeceğinize eminiz.

ilgincgitar3

Kılıç şeklinde veya üstü yılan desenli bir gitarı çalmak muhteşem bir deneyim olabilir. Tabi gitar derken bas, elektro ve akustik olarak ayırmadan bu yazıda toparladık. Ortaya da gerçekten de hiç aklımıza bile gelmeyecek tasarımlardan oluşan bir koleksiyon çıktı.

ilgincgitar4

Kürekten gitar yapmak kimin aklına gelirdi? Ama gördüğünüz gibi yapmışlar ve hatta elektro gitar yapmışlar. Pek de çekici olmasa da nasıl bir ses çıkaracağını merak etmiyor değiliz.

ilgincgitar5

Lego gitar ise çalması en zor gitar olarak göze çarpıyor. Minicik bir yanlış hareketimizde dağılabilecek olan gitarı yeniden toparlaması biraz zor olacaktır.

ilgincgitar6

En şeker tasarımların başında ise aşağıda gördüğünüz boni bon gitar geliyor elbette.

ilgincgitar7

Ve işte diğer ilginç gitarlar…

ilgincgitar8

ilgincgitar9

ilgincgitar10

ilgincgitar11

ilgincgitar12

ilgincgitar13

ilgincgitar14

ilgincgitar15

ilgincgitar16

ilgincgitar17

ilgincgitar18

ilgincgitar19

ilgincgitar20

ilgincgitar21

ilgincgitar22

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Acayip Darth Vader Ürünleri

Yemeye Kıyamayacağınız Sanat Eseri Gibi 20 Çikolata