in

Binlerce Köpek ile Fotoğraf Çektiren 11 Yaşındaki Hayvansever Çocuk

Karşılaştığınız tüm sevimli köpekleri beslemek isteyen bir hayvanseverseniz, Gideon adlı 11 yaşındaki bir çocuğun sosyal medya hesaplarını mutlaka takip etmelisiniz. Gideon, son 3 yıldır, “I’ve Pet That Dog” adlı blog sitesinde tanıştığı çeşitli köpekler ile birlikte çektiği fotoğrafları paylaşmakta.

Gideon’un şu anda 300.000’den fazla Twitter takipçisi ve neredeyse 50.000 Instagram hayranı var. Bunun nedenini açık bir şekilde görüyoruz. Günlük fotoğraf yazılarında her gün tanıştığı sevimli köpeklerin isimleri ve kişilikleri ile ilgili açıklamaları takipçilerine bildiriyor. Bailey’den (Avustralya Çobanı) Betsy’ye (İngiliz Bulldog yavrusu), şu ana kadar 1000’den fazla köpek ile fotoğrafı olan Gideon kendi ülkesinde ve yurt dışında yaşayan tüm köpekleri dünya ile paylaşıyor.

Gideon’un misyonunun büyük bir parçası da evlat edinilebilir köpeklerin sonsuza dek kalacakları evlerini bulmalarına yardımcı olmak. Örneğin bir tweet sonrası 7 yaşındaki Shih Tzu’yu Romeo ile tanışmış. “O bir sokak köpeğiydi. Bulunduğunda, saçları tamamen keçeleşmiş ve kirliydi. Romeo, adı söylediğinde oturuyor ve geliyor. Oyunlar oynamayı seviyor.” diyor Shih Tzu.

Her köpeği beslemek cazip gelse de, Gideon her zaman önce sahibinden izin istiyor. “Etrafta araba kullanıyoruz diyelim, bir köpek gördüğümüzde park ediyoruz. Sonra dışarı çıkıp, “Köpeğini besleyebilir miyim?” diye soruyorum. Ve bazen sahipleri şaşırıyor ve “Ne ??” gibi cevaplar veriyorlar.” diye açıklıyor Gideon. “Kabul etmeliyim ki, bir çocuğun ortaya çıkması ve ‘Köpeğinizi web sitemde gösterebilir miyim?’ demesi biraz garip.” Garip ya da değil, Gideon’un paylaşımlarının büyük hayranıyız!

Gideon, son 3 yıldır, “I’ve Pet That Dog” adlı blog sitesinde tanıştığı çeşitli köpekler ile birlikte çektiği fotoğrafları paylaşmakta.

Gideon’un misyonunun büyük bir parçası da evlat edinilebilir köpeklerin sonsuza dek kalacakları evlerini bulmalarına yardımcı olmak.

“Etrafta araba kullanıyoruz diyelim, bir köpek gördüğümüzde park ediyoruz. Sonra dışarı çıkıp, “Köpeğinizi besleyebilir miyim?” diye soruyorum. Bazen sahipleri şaşırıyor ve “Ne ??” gibi cevaplar veriyorlar.”

I’ve Pet That Dog: Web sitesi – Facebook – Instagram – Twitter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etkileyici Fotoğrafların Sürpriz Sahne Arkaları Açığa Çıktı!

Kendi Yaptığı Çağdaş Bir Kabinde Yaşayan Sinema Yapımcısı