in ,

Beyzbol Şapkası Gibi Görünen Şık ve Katlanabilir Bisiklet Kaskı

Park & Diamond şirketi, şaşırtıcı derecede küçük olan ve bir beyzbol şapkası olarak gizlenmiş yeni bir katlanabilir şehir bisiklet kaskı geliştirdi. Geleneksel tek parçalı bir EPS kaskı üzerinde daha fazla güvenlik vaad eden, benzersiz enerji dağıtma teknolojisi kanıtlanmış yeni kask, bir kitle fonlaması ön sipariş kampanyasıyla üretime geçmeye hazırlanıyor.

Yaşanan Bir Kaza ile Başlayan Hikaye

Park & Diamond şirketinin arkasındaki ekip, daha fazla kentsel bisikletçinin koruyucu bir kask takması için katlanabilir beyzbol şapkası bisiklet kaskını geliştirdi. Kurucuların kız kardeşlerinden biri, kasksız bisiklet sürerken bir kaza geçirmiş ve dört ay boyunca komada kalmış. Bu olay sonrası ekip, daha rahat ve daha çok bisiklet dışı bir tarz olan bir şehir kaskı geliştirmeye başlamış.

Doğru Bir Başlangıç için Güzel Bir Kampanya

Şimdi, üç yıllık gelişimden sonra proje neredeyse tamamlanmış. Ve bir Indiegogo kampanyası ile kaskın tüketicinin kullanılabilirliğine doğru başlaması için son adım olarak belirlenmiş.

Rahat İç Tasarım

Katlanabilen kask, beyzbol şapkası görünümü veren bir kumaş dış kaplama ve kafanızın rahat bir şekilde oturması için rahat bir iç tasarıma sahiptir. Her ikisi de çıkarılabilir ve elle yıkanabilir ve yeni stiller eklemek için değiştirilebilmekte.

Çarpışma Anında Gelişmiş Koruma Sistemi

Kaskın tescilli bir enerji harcayan kompozit kabuğu, çarpmanın enerjisini absorbe edebilen birçok küçük geometrik elemandan oluşuyor. Birbirine kenetlenen bu şekiller, çarpışma anında enerjiyi kendi aralarında ileterek üstün bir koruma sistemi sağlıyor.

Mate-x ile Uyumlu Bisiklet Kaskı

Havalı, katlanabilir ve uygun fiyatlı bisiklet mate-x ile bu bisiklet kaskı son derece uyumlu bir ikili olabilirler.

Bu şık tasarımlı bisiklet kaskı hakkında daha fazla bilgi için proje sayfasını ziyaret edebilir ve aşağıdaki kısa videoyu izleyebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Hayvanlar ve Onların Sevimli Minik Yavrularından 17 Muhteşem Kare

Instagram Fotoğraf Ödülleri Yarışmasından Muhteşem Kareler