in ,

Telefon Pilinin Bitme Sorununa Çözüm Bulan Şarjlı Bel Çantası

Akıllı telefonlardaki en büyük sorunlardan bir tanesi şarjlarının yeterli olmaması. Hele hele tam bir fotoğraf veya video çekecekken şarjın bitmesi oldukça sinir bozucu bir durum. Bunun için cep telefonlarını şarj eden çantalar icad edildi ancak bir bel çantası ile yapılabildiğini daha önce hiç duymamıştık. Teknolojinin bu kadar ileri olduğu bir dönemdeyken böyle bir tasarımın yeni çıkması da gerçekten hayret verici.

bel çantası

Hem Telefonu Hem de Kendini Şarj Edebiliyor

“QUAQ” bel çantasının normal görünümünün arkasında oldukça zeki bir teknoloji bulunuyor. Bu tasarım telefonunuzu kablosuz olarak şarj edebiliyor ve ayrıca kendi kendini de kablosuz olarak şarj edebilmekte. Bunu yapabilen başka bir ürünün olduğunu sanmıyoruz. Şu an dünyadaki tek örnek diyebiliriz.

bel çantası

Kompakt, Taşınabilir, Erişimi Kolay ve Suya Dayanıklı Bel Çantası

Suya dayanıklı olan tasarımda anahtarlarınız, kartlarınız ve diğer aksesuarlarınız için çeşitli bölmeler de bulunmaktadır. Çantayı taktığınız anda telefonunuz şarj olmaya başlar. Çantanızın dahili pil paketini yeniden şarj etmek için, onu QUAQ’ın kendi kablosuz şarj pedine yerleştirmeniz yeterlidir. Böylece çantanın 10.000 mAh olan pili şarj olur.

QUAQ, günlük eşyalarınızı yanınızda kolayca taşımanıza izin veren şık, küçük bir bel çantası. Telefonunuzu, cüzdanınızı, anahtarlarınızı, kartlarınızı, hatta seyahatteyseniz pasaportunuzu bile rahatça sığdırabilirsiniz. Çanta, toza dayanıklılık için sağlam balistik naylondan yapılmıştır. Bu sayede oldukça uzun ömürlü olmakla kalmayıp aynı zamanda suya dayanıklı hale getiren YKK fermuarlarına da sahiptir. Görünüşü, stil ve performansın bir kombinasyonudur.

Güçlü Pil

10.000 mAh pil ile çalışan QUAQ, akıllı telefonunuzu özel bölmesine koyduğunuzda kolayca şarj etmenizi sağlar. Kablosuz şarj özelliği olan herhangi bir telefon ile uyumlu çalışmaktadır. Şarj problemine son veren akıllı sırt çantasına da bir bakmanızı tavsiye ederiz.

QUAQ’nın ekstra cepleri ve bölmeleri, eşyalarınızın geri kalanını da saklamanız için geniş bir alan sağlamaktadır. Aksesuarlarınız, anahtarlarınız ve cüzdanlarınız gibi bir çok eşyanızı da saklamanıza olanak tanır. Ayrıca güvenlik için RFID engellemesi de bulunmaktadır. Çanta, Alcantara astarlı iç ceplere sahiptir veFerrari’nin araba koltuklarını yapmak için kullandığı aynı kumaş ile yapılmıştır.

Bel Çantası Sayesinde Ceplerimizi Kullanmaya Son

QUAQ hakkında etkileyici olan bir detay da bir kez olsun eşyalarınızı saklamak için ceplerinizi kullanmayacak olmanızdır. Bel çantası olarak çok rahatlık sağlayan ürün, çapraz vücut çantası olarak da oldukça iyi bir görüntüye sahip. Bu sayede eşyalarınızı erişilebilir ve göğsünüze yakın tutabilirsiniz. Ürünün dahili pilini ise iki günde bir kablosuz olarak şarj etmek yeterlidir.

bel çantası

QUAQ: Web SitesiKickstarter

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

butik pasta

Butik Pasta Tasarımlarına Bayılacağınız 25 Kesinlikle Takip Etmeniz Gereken Şef

satranç takımı

Her Seviyeden Oyuncu İçin En İyi 10 Satranç Takımı