in ,

Bej Rengi Ev Tasarımlarından 20 Muhteşem Kombinasyon

Evlerimizin mobilyalarının ve duvarlarının genel renk şemasının ne olacağına karar vermek evimiz için verebileceğimiz en zor kararlardan bir tanesi. Bu yüzden en garanti yollardan bir tanesi uyumlu renklerden birini seçmek. Bunlardan en çok tutulan ise bej rengi kullanılan tasarımlar.

Evimizde kullanmak isteyeceğimiz renk seçenekleri arasında çok fazla kafamızın karışmasına sebep olabilecek olanları ilk başta elemek mantıklı bir yol. Çok fazla beyaz ve çok fazla koyu renk seçimi yapmak istemiyorsanız bej tam size göre bir seçim olacak demektir.

Bej renk paleti

Duvarlar ve çeşitli mobilyalarımızda kullanacağımız bej rengi sayesinde bütün evimizin renk skalasını kolayca düzenleyebiliriz. Bir çok renk ile uyumlu olan bej, evimizin iç tasarımında bize oldukça fazla kolaylık sağlayacaktır. Bu renk, salon ve yatak odası tasarımlarında bir çok mobilya ile uyumlu bir renk skalasına sahip diyebiliriz.

salon tasarımı

Bej rengi ile beraber turuncu, sarı, beyaz, açık yeşil ve uçuk pembe gibi bir çok hafif rengin kullanımı uyumlu olmaktadır. Üstelik biraz daha koyu renkler olan kahverengi ve gri ile de bejin uyumu kullanılarak oldukça başarılı şekilde tasarlanabilir. Bitkiler ile de uyumlu olan bej aynı zamanda duvarlara asacağımız tablolar için de güzel bir arka plan rengi olacaktır.

salon tasarımı

Dünya çapında tasarımcılar tarafından yapılan örnekler ile bej rengi hakkında biraz olsun ilham almaya çalışacağız. Bu başarılı örnekler sayesinde evimizde yapacağımız değişikliği kolayca kafamızda şekillendirebiliriz. Daha önce de incelediğimiz vizon rengi de sizlere evinizin tasarımında güzel fikirler verebilir.

Evlerimizin mobilyalarının ve duvarlarının genel renk şemasının ne olacağına karar vermek evimiz için verebileceğimiz en zor kararlardan bir tanesi.

klasik salon tasarımı

Çok fazla beyaz ve çok fazla koyu renk seçimi yapmak istemiyorsanız bej tam size göre bir seçim olacak demektir.

bahçeye açılan salon tasarımı
koltuk takımı salon tasarımı

Duvarlar ve çeşitli mobilyalarımızda kullanacağımız bej rengi sayesinde bütün evimizin renk skalasını kolayca düzenleyebiliriz.

tablo ile salon tasarımı
farklı renkler ile salon tasarımı

Bej rengi ile beraber turuncu, sarı, beyaz, açık yeşil ve uçuk pembe gibi bir çok hafif rengin kullanımı uyumlu olmaktadır.

beyaz ve bej yatak odası tasarımı
klasik salon tasarımı

Bitkiler ile de uyumlu olan bej aynı zamanda duvarlara asacağımız tablolar için de güzel bir arka plan rengi olacaktır.

bahçeye açılan salon tasarımı
bitkiler ile salon tasarımı
yeşil ve kahverengi tonları ile salon tasarımı
mavi ile uyumlu salon tasarımı
açık renk salon tasarımı
modern salon tasarımı
bej duvarlar ile salon tasarımı
açık pastel renkler ve ahşap kullanımı ile salon tasarımı
evin giriş holüne örnek bir tasarım
yatak odası tasarımı
yüksek tavan tasarımı

Ne Düşünüyorsunuz?

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

New York’un Eski Siyah Beyaz Fotoğrafları Renklenince Ortaya Müthiş Görüntüler Çıktı

Şehrin Gece Manzaraları Bokeh Tarzı Resimler Olarak Yeniden Tasarlandı