in

Bebek Örümcek Adam ve Kedileri Eğlenceli Karelerde Birleştiren Sanatçı

Neung, iki şeyi seven bir Taylandlı sanatçı: Kediler ve Örümcek Adam. “Nereden biliyorsun?” diye sorabilirsiniz. Bebek Spider-Man ile kedi senaryoları oluşturmak için adanmış 270.000’den fazla takipçisi olan bir Facebook sayfasının olması bize bir ipucu verdi! Bu sayfaya Spidey Adventure adı verilmiş ve kesinlikle çok eğlenceli.

Neung, son zamanlarda Spider-Man ile ilgili her şeyi, özellikle de aksiyon figürlerini toplamayı sevdiğini söyleyor. Ayrıca bir hayvan sever olan sanatçı “Bu ikili inanılmaz bir kombinasyon yaratıyorlar” diyor. İlk Spider-Man filmini gördükten sonra 2002’de Spider-Man hatıralarını toplamaya başladığı sırada fotoğraflar için bu fikir aklına gelmiş.

Sanatçı oldukça hevesli bir fotoğrafçı, “Örümcek Adam ve fotoğraflarını çektiğim çeşitli hayvanlar gibi sevimli şeyler hep yapmak istedim. Fotoğrafçılığımın insanları mutlu edebileceğine inanıyorum, çünkü bir resme bakıp gülümsediğimde benim için mutluluk bu oluyor” diyor.

Sanatçının fotoğraflarında birçok farklı kedi var, ancak sadece tekirin kendi kedisi olduğunu söylüyor. Diğer kediler arkadaşlarına aitmiş, Neung, fotoğraflarını çekmek için evcil hayvanlarını “ödünç vermekten” mutlu olduklarını söylüyor.

1-

2-

3-

4-

5-

6-

7-

8-

9-

10-

11-

12-

Daha Fazlası İçin: Facebook

Yazar FarklıFarklı Sanat

Sanatsız kaIan bir miIIetin hayat damarIarından biri kopmuş demektir. Atatürk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 Sakal ve Bıyık Şampiyonası’ndan Muhteşem Görüntüler

Okyanus Dalgalarının Görkemli Güzelliğini Çizmek İçin İşinden İstifa Eden Sanatçı