in

Barbie, National Geographic’te Foto Muhabiri Olarak Yeni Bir Kariyere Başlıyor

Barbie, 1959 yılında piyasaya çıkmasından bu yana birçok farklı kariyeri canlandırdı. İlk işi “Teenage Manken” idi, ancak o zamandan beri bilgisayar mühendisliği ve oyun geliştirme gibi erkek egemen alanlarda çalışarak toplumsal cinsiyet normlarına da meydan okudu. Barbie’nin etkileyici özgeçmişi genişlemeye devam ediyor ve yeni mesleği ise National Geographic’te foto muhabirliği.

Detaylar Dikkat Çekici

“Barbie bebek, maceracı bir ruhtur, her zaman dünyayı keşfetmeye heveslidir” diyor bebeğin üreticisi Mattel. 3-7 yaş arası çocuklar için tasarlanan yeni Foto muhabiri Barbie, kamerasına yaban hayatını çekerken ortama uyum sağlamak için kahverengi tonlarında giyiniyor.

Yeni oyuncakta fotoğraf yeleklerinde “National Geographic Society” nakış yaması ve kapağında bir aslan olan kendi minyatür Nat Geo dergisi de bulunuyor. Ayrıca oyuncak bir DSLR fotoğraf makinesine de sahip.

Yeni Bir Kariyer

Foto muhabiri Barbie, Nat Geo ile ortaklaşa yaratılan bir dizi yeni kariyer bebeklerinden biri. Dizinin diğer karakterleri arasında bir vahşi yaşam koruma uzmanı, bir deniz biyoloğu ve bir astrofizikçi bulunuyor. Barbie bebekleri bu yeni seri ile birlikte çocuklara istedikleri her şey olmaları için ilham veriyor.

Barbie’nin etkileyici özgeçmişi genişlemeye devam ediyor ve yeni mesleği ise National Geographic’te foto muhabirliği.

Oyuncak bir DSLR fotoğraf makinesine de sahip.

Kapağında bir aslan olan kendi minyatür Nat Geo dergisi de bulunuyor.

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cebinizdeki Ev Sinema Sistemi “PIQO” ile Artık Her Yerde Film Seyredebileceksiniz

Müzik Severlerin Rüyası El Yapımı Çelik Hoparlör