in ,

Balonların Üzerinde Duran Cam Sehpa

Farklı tasarımları ile karşımıza çıkan Duffy London ekibi bu seferde balonlar üzerinde duran bir cam masa ile karşımızda. Daha önce ise okyanus derinliklerine götüren tasarım harikası sehpayı mutlaka hatırlarsınız.

Masanın Ayakları Balon İpleri

Eğlenceli bir görüntüsü olan cam masanın balonları sağlamlaştırılmış çelikten yapılmış. Bu yüzden çok fazla bir ağırlığa sahip değil. Masanın ayakları görevini gören balonların ipleri ise metal.

Yeni Versiyon Şık Görünüme Sahip

Balon masanın iki versiyonu var. 2015 ve 2017 yıllarında yapılan versiyonlardan sonuncusu olan yani 2017 versiyonu biraz daha yüksek bir platforma sahip. Ayrıca balon ipleri de daha dik ve sade bir görünüme sahip.

Eski Versiyon Daha Eğlenceli, Yeni Versiyon Daha Şık

Masanın eski versiyonu daha eğlenceli bir görüntüye sahipken yeni versiyon ise oldukça modern görünmekte. Kırmızı ve gümüş renklerinde üretilen masanın büyük versiyonu 190cm – 76cm boyutlarında. Küçük olan ise 120cm – 76cm.

Özel Tasarım Fiyat ve Renkleri

Özel sipariş üzerine yapılan masa önceden sınırlı sayıda üretilmekteydi. Bu özel tasarımın günümüzdeki fiyatı ise £9,800 ve £7,800 olarak belirlenmiş. Şu anki seçilebilecek renkler ise gümüş, gri, gümüş ile gri karışık ve gül olarak sunulmakta.

Advertisement

Tasarımcı: Duffy London

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Hem Telefonumuzu Hem de Duygularımızı Tazeleyen Dünyanın En İnce Kablosuz Şarj Aleti

İtalyanlardan Modern ve Teknolojik Akıllı Yatak: HiBed