in ,

Ayakkabılardaki Koku Problemi Tarih Oluyor

Bazı ayakkabıları bir kere bile giysek o gün kokmaya başlar. Oysa onları giymeyi belki de çok sevmişizdir ve devamlı giymek istiyor olabiliriz. Haftada iki üç kere yıkandıklarında da şekilleri bozulabilir. Açık havada kalsın belki koku gider diyebiliriz ama artık en sevdiğiniz ayakkabınızı kötü koktuğu için giyememe sorununuz ortadan kalkıyor.

Eylül’de Piyasada

Panasonic şirketi ayakkabı kokusu sorununa köklü bir çözüm getiriyor. Şirket, ayakkabı kokusu gidericisi, MS-DS100’ü, eylül ayında zorlu ayakkabı kokularını gidermek için “nanoe” den 10 kat daha fazla daha fazla hidroksil (OH) radikal üreten “nanoe X” ile piyasaya süreceğini açıkladı. Ürün, Eylül ayında şimdilik sadece Japonya’da satışa sunulacak.

İki Farklı İşlem Modu

MS-DS100, hoş olmayan ayakkabı kokularını çözmek ve ortadan kaldırmak için Panasonic’in orijinal iyon partikülleri olan “nanoe X” i kullanıyor. Ürün, ayakkabıya ayarlandığında ve açıldığında, “nanoe X” üretiliyor. Ayakkabının tüm iç kısmındaki kokular topuktan ayak parmaklarına kadar, altı farklı çıkıştan gelen partiküller ile temizleniyor. Koku gidericinin seçim yapabileceğiniz iki işlem modu bulunuyor. Normal modda işlem yaklaşık beş saat sürerken, uzun mod ise inatçı kokuları gidermek için ürün yaklaşık yedi saat çalışıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Ünlü Terlik Markası “Crocs” Son Fabrikasını da Kapatıyor

Eviniz İçin En İyi 5 Nemlendirici Modeli