in , ,

Aşk Her Yerde 1 – Kalp Şeklinde Çiçekler

1

Sevgililer günü yaklaşıyor, bugün herkes için aynı önemi taşımayabilir, kimisi kutlanmaya değer bulmuyor, kimisi için ise bugün hatırlanmak değerli hissettirebiliyor. Peki nedir bu sevgililer günü?

Her yıl 14 Şubat’ta birçok ülkede kutlanan bu gün aslında Valentine adındaki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü (“Aziz Valentin Günü”), bir nevi müslümanlar için olan kandil günü gibi.

Aşk ve sevgili ile bağlantısı nedir bunun derseniz; Valentine kelimesinin anlamı sevgili, muhtemelen bundan dolayı yıllardır 14 şubatta sevgililer günü olarak aşıklar birbirlerine hediyeler alıyor, yemekler yeniyor, almayanlara boşu boşuna kırılıyor. Hani günün anlam ve önemini bilince, sevgililerin “neden benim Aziz Valentine günümü kutlamadın?” diye kavga etmesi komik olmuyor değil 🙂

Sevgililer günü bahanesiyle, biz de Aşk Her Yerde teması ile doğadaki kalp şeklindeki güzellikleri sizlerle paylaşmak istedik.

Advertisement

Bu yazımızda kalp şeklindeki birbirinden güzel ve renkli, kendine hayran bırakan çiçekleri derledik.

Sevgililer günü bahane, kalpler şahane 🙂

2

cicekler3

4

Advertisement

5

6

7

8

9

Advertisement

10

11

12

13

14

Advertisement

15

16

Yazar sema canatan

Araştırmayı, öğrenmeyi, farklı farklı şeyler görmeyi çok severim, edindiğim bilgileri kendime saklamak yerine sizlerle paylaşmak istedim :)

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Yön Değiştirebilen Hareketli Heykel

Aşk Her Yerde 2 – Kalp Desenli Hayvanlar