in ,

Artık İstediğimiz Her Yerde Basketbol Oynayabiliriz

Basketbol, ​​sahaya bağlı nadir sporlardan biridir. Toprağa yapıştırılmış ya da bir duvara monte edilmiş iki kutup direğiniz olmadığı sürece maalesef basketbol oynamıyorsunuz. Bu handikapına rağmen basketbol oldukça popüler bir spor dalı. Doğru ekipmanla her yerde futbol, ​​kriket ve hatta voleybol oynayabiliriz, ama basketbolda diğer sporlar kadar hareket özgürlüğümüz yoktur. Mutlaka bir çemberin olması gerekir.

Tim Shields ve onun icadı olan Uball, basketbolu diğer sporlardan ayıran bu durumu değiştirmeye çalışıyor. Her yerde bir kale kurup futbol oynamaya başlamak gibi Uball’da da etrafta dolaşıp, basket direğini kurup her yerde basket atlatabilmenizi sağlıyor. Sahilde veya arka bahçenizde bile.

Uball’un basketbol için yaptığı şey buzun hokey için yaptığı ile aynı. Oyunun oynanış şeklini önemli ölçüde değiştirirken, spora olan tutkunuzu da gideriyor. Tim’in tasarımda kumun ya da çimin üzerinde basketbol oynayabilmenin yeni versiyonuyla tanışıyoruz.

Ayrıca her yerde 300 değişik antrenman yapmanıza imkan veren modern ve akıllı egzersiz aletini de mutlaka görmelisiniz.

Uball’da basketboldan farklı kurallar bulunuyor. Mesela, top sürme ve sınır çizgileri yok. Çemberin arkasından bile atış yapılabilmekte.

Bu oyundaki basketbol topu, oyunu büyük ölçüde değiştirmemek için standart bir basketbol topunun tasarımına uygun olarak yapılmış. Tek fark, bu potanın, omuzlarınızda taşıyabileceğiniz, sırt çantasıyla doldurulmuş bir pakete katlanıp basketbol ile birlikte katlanmasıdır.

Uball tasarım olarak taşınabilirlik için optimize edilmiş bir ürün. Kabaca 13.5 kilogram ağırlığındaki tasarım, basit ve parçalı bir montaj gerektiriyor. Tabanı, bir plaj şemsiyesi gibi toprağa sıkıca vidalanıyor ve oyunda smaç yapılmasına bile dayanıklı hale geliyor. Direkleri bir araya getirdiğinizde, kasnağı ve arka tablayı yerine sabitledikten sonra montaj işlemi birkaç dakika sürüyor.

Çocuklarınız oynuyorsa, direklerin yüksekliği ayarlanabilirsiniz. Ürünü sipariş ettiğinizde 2 adet uball topu da gönderilmekte.

Tasarımcı: Uball

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sabah Akşam İş Yerine Gidenler İçin Özel Tasarlanmış Sırt Çantası

Yıllar Önce Kullanmaya Başlamamız Gereken Telefon Tutucusu