in

Alışveriş Yaparken Buzdolabınızı Gösteren Akıllı Kamera

Çoğu zaman buzdolabında süt bulunduğunu hatırlamadığımız için süpermarkette her zaman süt satın alan insanlar olarak, basit bir araç olan “Fridge Eye” mükemmel bir ürün. Süpermarketteyken buzdolabınıza bakabildiğinizi hayal edin, bu sayede ne alacağımızı tam olarak bilebiliriz… Buzdolabında küçük bir gezi yaparak bütün ihtiyaçlarımızı görebiliriz.

Buzdolabınızda Neler Var Neler Yok Kontrol Edin

Fridge Eye“, adından da anlaşılacağı gibi, buzdolabınıza uzak bir yerden bakmanıza yardımcı olan bir kamera. Peki nasıl çalışıyor? Ürün, herhangi bir buzdolabına takılabiliyor. Buzdolabı kapağını her kapatışınızda, “Fridge Eye” buzdolabınızın anlık görüntüsünü alıyor ve Wi-Fi’nizi kullanarak telefonunuza gönderiyor. Markette iken, almak istediğiniz yeni ürünleri takip etmek için buzdolabınızın en son görüntüsünü kolayca görebiliyorsunuz.

Kablosuz Özelliği Bulunuyor

Münih merkezli şirket “brezzl” tarafından tasarlanan “Fridge Eye“, buzdolabındaki bir duvara veya buzdolabının kapısındaki bir kabine takılmak için tasarlanmıştır. Kablosuz cihaz pil ile çalışıyor ve yıllarca dayanan pil ömrüne sahip. İşin püf noktası,

Sıcaklık Sensörü ile Çalışıyor

Buzdolabı Gözü, birinin buzdolabı kapağını ne zaman açtığını (yani sıcaklık aniden düştüğünde) anlamak için bir sıcaklık sensörü kullanıyor ve buzdolabı kapağı kapandıktan sonra bir resim çekiyor. Buzdolabı kapınızı çok fazla açmanız ihtimaline karşı, “Fridge Eye” C Tipi bir şarj cihazıyla kolayca şarj edilebiliyor.

Görüntü Tanıma Özelliği Sayesinde Alışveriş Listesi Hazır

Kamerayı ayarlamak da gayet basit bir işlem. Kamerayı, buzdolabının iç kısımlarını net bir şekilde görecek stratejik bir yere yerleştirin ve ev Wi-Fi’nize bağlayın. “Fridge Eye”, buzdolabınızın içini çoğunu yakalayabilen geniş açılı bir merceğe sahiptir. Cihazda bulunan görüntü tanıma özelliği sayesinde kamera sizin için alışveriş listelerini kolayca hazırlayarak Android ve iOS akıllı telefonlarınıza gönderebiliyor, böylece buzdolabınızı doldurmak için yatak odanızdan veya oturma odanızdan bile liste yapabiliyorsunuz.

Herhangi Bir Buzdolabına Uyumlu

Buzdolabı Gözünün dehası, tüketicilere zamandan ve paradan tasarruf etmelerine yardımcı olan bir ürün olarak göze çarpıyor. Herhangi bir buzdolabına uyacak şekilde tasarlanmış ve yıllar boyunca şarj edilmek zorunda olmayan “Fridge Eye”, sade ve dahice bir ürün!

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kedileri Diğer Hayvanlara ve Farklı Yiyeceklere Ekleyen Tasarımcı

Cebinizdeki Ev Sinema Sistemi “PIQO” ile Artık Her Yerde Film Seyredebileceksiniz