in , ,

Kendi Pipetine Sahip Zekice Tasarlanmış Akıllı Şişe Kapağı

ZippyCap’in ne işe yaradığını anlamak ve neden böyle bir tasarım yapıldığı sorusuna cevap vermek biraz uzun sürebiliyor. Çünkü ilk bakışta bu akıllı şişe kapağı biraz anlamsız bir ürün gibi gözükmekte. Ancak tasarımın detaylarını biraz daha inceledikçe ne kadar yararlı olduğu anlaşılıyor.

Bir Şişe Sonsuz Kadar Kullanılabilir

En önemli özelliği herhangi bir plastik şişeyi sonsuza kadar yeniden kullanabilmeniz. Bu sayede hem dünyayı hem de cebimizi korumuş oluyoruz.

Hiçbir Zaman Ağzınız Şişeye Değmiyor

ZippyCap‘in diğer güzel özelliği ise hiçbir zaman bir şişenin ağzına dokunmayacak olmamız. Özellikle pandemiden geçtiğimiz bu dönemde elbette dezenfekte işlemleri yapıyoruz. Ancak bu da çok yeterli olmayabiliyor. Bu akıllı pipet sayesinde artık su şişelerine ağzımızı değdirmeye de gerek kalmıyor.

Dökülmeye Son Veren Akıllı Şişe Kapağı

Pipetin kapağı su şişelerini sıkı şekilde kapatarak suyun veya içeceğimizin dökülmesini de engelliyor. Aslında sadece bu özellik bile başlı başına bir yenilik. Çünkü herhangi normal bir pipet ile bir içecek içerken dökülmesi oldukça normal bir durum.

Özellikle bilgisayar gibi teknolojik aletlerle çalışırken buna ekstra önem göstermeliyiz. ZippyCap bu durumda bize yardım ederek içeceklerimizin dökülmesini engelliyor.

Taşıması ve Temizliği Kolay

Taşıması ve kullanılması çok basit olan ZippyCap’in temizliği de rahatça yapılabilmekte. Pipeti bir kere kullanıp atmıyoruz elbette. Silikon pipet zaten ürüne bağlı olduğu için yıkayıp tekrar tekrar kullanabiliriz.

ZippyCap‘in tasarımı o kadar kompakt ki onu anahtarlığınıza bile takabilirsiniz. Kelimenin tam anlamıyla su üzerinde yüzebilecek kadar hafif olan plastik bir kapsüldür.

Yanınızda taşımayı kolaylaştırmak için pipet tıpkı bir pakete sarar gibi kapağın içine girebilmekte. Açıldığında ise silikon yapısı sayesinde düz formuna geri deönecektir.

akıllı şişe kapağı

Valf Sistemli Silikon Pipet

Döndürülerek açılan kapak, şişenizi anında dökülmeye karşı korumalı yapacaktır. Pipetin kendisi de değişken bir valf sistemine sahiptir. Bu her bir yudumdan ne kadar sıvı geldiğini kontrol etmenize olanak tanımaktadır.

Gazlı veya soğuk içeceklerin akışını azaltabilir, daha uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz. Su veya meyve sularının akışını artırarak susuzluğunuzu hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Ayrıca, milyonlarca taktik öğreten akıllı satranç tahtasını da mutlaka görmelisiniz.

Çevreyi Koruyan Akıllı Şişe Kapağı

ZippyCap ekibi, gelirlerinin bir bölümünü gezegenimiz için ayırarak dünyayı korumaya yardımcı olan hayır kurumlarına katkıda bulunmaktadırlar. Ayrıca, pet şişe kullanımını azalttığı için de çevrimizi korumaktadır.

ZippyCap: Web SitesiProje Sayfası

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

motive edici egzersiz aleti

Motive Edici Egzersiz Aleti ile Dizi Keyfiniz Devam Etsin

Better Call Saul – Breaking Bad’in Avukatı ile Muhteşem Bir Yolculuk Daha