in , ,

Milyonlarca Taktik Öğreten Akıllı Satranç Tahtası

ChessUp isimli akıllı satranç tahtası, tüm olası hareketleri ışıklandırmalar ile gösteren ve oyununuzu geliştirmenize yardımcı olan yerleşik bir sisteme sahiptir. İster satranca yeni başlayan birisi olun ya da ister bir satranç ustası olun, ChessUp size mutlaka bir şeyler katacaktır.

İçerisinde Bilgisayar ve Işık Matrisi Bulunmakta

Bu akıllı tahta, sürekli olarak milyonlarca oyun stratejisini analiz eder ve hepsini size sunarak performansınızı artırır. İlk bakışta herhangi bir satranç tahtasına benzemektedir. Ancak içerisinde bir bilgisayar ve tahtasının altında bir ışık matrisi bulunmakta. Oyun sırasında, hangi hamleyi yapacağınıza karar vermenize yardımcı olmak için ışıklar yanarak size yardımcı olur.

akıllı satranç tahtası

Stockfish Tarafından Desteklenen Akıllı Satranç Tahtası

ChessUp’ın temel amacı, deneyim seviyeniz ne olursa olsun bir satranç virtüözü olmanıza olanak tanıyan stratejilerinizi oluşturmaktır. Akıllı satranç tahtası, geleceği görebilen ve birden fazla paralel stratejiyi yalnızca birkaç saniyede ortaya çıkarabilen bir yapay zeka olan Stockfish açık kaynaklı satranç motoru tarafından desteklenmektedir.

Ayrıca her seviyeden oyuncu için en iyi 10 satranç takımını da mutlaka görmelisiniz.

Yardım Miktarı Kontrol Edilebilmekte

Bu tahta son derece ayrıntılı oyun planları oluşturabilmekte. Taşların hareketlerini, fedaları ve mat senaryolarını hesaba katar ve size kazanan bir stratejiyi sağlar. Satranç tahtası alttan aydınlatmalı damalı bir yüzeye sahiptir. Tan taraftaki kontroller ile tahtadaki yapay zekanın size sağladığı yardım miktarını kontrol edebilirsiniz.

Tüm Oyun Boyunca Öğretmeye Devam Eder

ChessUp tahtası ile iki oyuncunun aynı anda öğrenirken oynayabilir. Stratejileri belirlemenize yardımcı olmak için ışıklı karoları kullanır. Kutucuklar, yapabileceğiniz her hareketi size göstermek için yanar. Kötü hareketleri kırmızıyla, ortalama hareketleri maviyle ve iyi hareketleri yeşil renkte gösterir. Oyununuz ilerledikçe stratejinizi geliştirir ve uyarlar. Sizin ya da rakibinizin son hamlesine kadar oyununuza eşlik etmeye devam eder.

akıllı satranç tahtası

Akıllı Satranç Tahtası ile İnternetten Diğer Oyuncularla Kolayca Oynayabilirsiniz

ChessUp, bir bilgisayara karşı hatta internetten başka bir çevrimiçi oyuncuya karşı oynamanıza da olanak sağlamakta. Çevrimiçi oynamak için, ChessUp ile ücretsiz bir çevrimiçi satranç sunucusu olan lichess.org’da milyonlarca diğer oyuncuya karşı sanal olarak oyun oynamanıza izin veren bir uygulamaya da sahiptir.

Hızlı Satrançta Hamle Aralığını Ölçebilmekte

Hatta bir Blitz Satranç (hızlı satranç) oyunu oynayarak işleri daha ilginç ve hızlı hale getirebilirsiniz. Bu oyunda her oyuncunun sırası arasındaki aralıkları hesaplayarak, otomatik olarak hamlelerinizi zamanlar.

Uzun Ömürlü Pil

Her ChessUp tahtası, Stockfish AI’nın en son sürümü tarafından desteklenmektedir. Kontrollerinin yanı sıra, tahta, ortalama satranç tahtanızdan marjinal olarak daha büyüktür. Ayrıca size 12 tam saatlik oyun sağlayan yerleşik bir 2600mAh pile sahiptir.

Taşıma Çantası ve Mobil Stand Olan Akıllı Satranç Tahtası

Hatta ChessUp’ınızın satranç parçalarınız için kadife bir kesesi vardır. Ayrıca çevrimiçi oyunlar oynamak için bir mobil standı da olabilmekte. Ayrıca tüm ChessUp kitiniz için taşıma çantası şeklinde bir çanta içerecek şekilde eklentilerle süsleyebilirsiniz.

Bu kit tüm beceri seviyeleri için mükemmeldir ve gerçekten ihtiyacınız olan tek şey, oyunu öğrenmek ve stratejik yaklaşımınızı geliştirmekle ilgilenmektir.

Dahili yapay zeka, sağlam stratejiler geliştirmenize, savaşları nasıl kaybettiğinizi veya savaşı nasıl kazanacağınızı anlamanıza ve uzun vadede etkisi olan kararlar verme yeteneğinizi gerçekten mükemmelleştirmenize yardımcı olmaktadır.

Tasarımcı: Adam Roush – Web SitesiProje Sayfası

Ayrıca, kendi pipetine sahip zekice tasarlanmış akıllı şişe kapağına da bir göz atabilirsiniz.

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ülkemizden Bir İlk: Covid-19 Belgeli Elektronik Maske

araba kadranı şeklinde saat

Tasarım Harikası Araba Kadranı Şeklinde Saat