in

Ahşap ve Tuğlanın Mükemmel Birleşiminden Oluşan Aile Evi

tahtavetuglaev1

Geniş pencereleri ile doğal ışıktan mümkün olduğunca faydalanılması düşünülerek tasarlanan bu aile evi Güney Afrika’da bulunuyor. LevEco şirketi tarafından mimarisi yapılan tasarımda ahşap ve tuğlayı bir arada mükemmel bir uyum içinde görüyoruz.

tahtavetuglaev2

Evin geniş salonunda ve hemen hemen her odasında büyük bir ailenin rahatı için seçilmiş mobilyalar dikkat çekmekte. Mutfağa geçişin açık olması ise rahat haraket alanları yaratıyor. Sadeliğin önde tutulduğu iç tasarımların yanı sıra bu evde bir hayli fazla eşya kullanılmış. Ancak bu kullanım çok da göze batmıyor.

tahtavetuglaev3

Advertisement

Duvarlar ise boyanmak ya da duvar kağıdı ile kaplanmak yerine doğal bırakılmış. Bu sayede oluşan tuğla görünümleri eve çok güzel ve değişik bir hava katıyor.

tahtavetuglaev4

Mutfak ise oldukça geniş bir alanı kaplamakta. Bu bölümdeki yemek masaları ise klasiğin dışında bar taburelerinin kullanıldığı masalardan seçilmiş.

tahtavetuglaev5

Banyo ise evin diğer bölümlerinin aksine daha sade bir tasarıma sahip. Burada da ahşap ve tuğla yine beraber ve yine çok uyumlu.

Advertisement

tahtavetuglaev6

Yatak odasında ise duvarlar beyaz olarak düşünülmüş. Yatak ise odanın tam ortasında ve baş ucunda tuğla desenli bir duvar bulunuyor.

tahtavetuglaev7

Evin üst katında ise mükemmel bir doğa manzarası ev sahiplerine eşlik ediyor.

tahtavetuglaev8

Advertisement

tahtavetuglaev9

tahtavetuglaev10

tahtavetuglaev11

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Benim Banyo Aynam Seninkinden Daha Akıllı

İstanbul Oyuncak Müzesi Gezimizden Kareler