in

Ahşap Masa Sevdalılarına İlham Verebilecek 20 Farklı Tasarım

tahtamasa

Yemek odası, oturma odası, mutfak veya salonlarımızda kullandığımız eşyaların bir çoğu ahşap materyaller ile yapılmakta. Bu eşyalar arasında en önemli yerlerden birini ise elbette odanın en büyük masası oluşturuyor. Bu masanın da ahşap olmasını ısrarla isteyenlerdenseniz ve yeni bir ahşap masa arıyorsanız bu yazıdaki size ilham verebilecek ahşap masa fikirlerini değerlendirebilirsiniz.

tahtamasa2

Bazısı sade, bazısı ise iddialı görünümlere sahip olan masaların ortak özelliği doğal bir görüntü vermesi. Bu doğal görünümün evimizin içerisinde olması iç dekorasyonu yaparken bize bir çok kolaylık sağlayacaktır. Çünkü ahşap görünüm diğer eşyalar ile büyük uyum içerisinde görünürler. Bu uyum ancak çok abartı renkler kullanılarak bozulabilir.

tahtamasa3

İç dekorasyonda kullanımın yanı sıra, bahçemizde de ahşap masaları tercih edebiliriz. Salonda tercih edilebilecek bir masa elbette bahçede aynı durmayacağından bahçemize daha sağlam ve daha çok kişinin oturabileceği masalar tercih edilebilir.

tahtamasa4

Aşağıdaki ilginç tasarımda ise salona açılan bir mutfak camı görüyoruz. Ahşap masanın buradaki kullanımı son derece başarılı. Hem salondan yer kazancı hem de mutfakta düzenli bir masa olarak evde bir masa fazla kullanımdan kaçınılmış.

tahtamasa6

tahtamasa7

tahtamasa9

tahtamasa10

tahtamasa11

tahtamasa12

tahtamasa13

tahtamasa14

tahtamasa15

tahtamasa16

tahtamasa17

tahtamasa18

tahtamasa19

tahtamasa20

tahtamasa21

tahtamasa22

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sallanan Kedilerin Komik Portreleri

Zaman Gerçekten de Su Gibi Akıp Gidiyor