in

400.000 Lego ile Yapılan Tam Boyutlu Volkswagen Camper

LEGO sertifikalı iki usta yapımcı, Volkswagen Tip 2 Kombi’nin gerçekçi bir kopyasını oluşturmak için altı hafta harcamış. 400.000 LEGO parçasından inşa edilen araç, iki yetişkin ağırlığını taşıyabilmekte, bu da içeriyi görmek ve retro iç mekanı keşfetmekle ilgili hiçbir sorun olmadığı anlamına geliyor.

Yolcu minibüsünün inanılmaz yaşam boyutu modeli, Almanya’daki seyahat ve eğlence fuarında klasik Volkswagen tasarımına adanılarak gösterime açıldı.

İkonik tasarım, 1950’lerde Volkswagen’in ikinci modeli olan (birincisi Beetle) tanıtılmıştı ve günümüzde de firmanın en iyi bilinen araçlarından biri olmaya devam ediyor. 1950’lerin ve 1960’ların sembolü olan araç, Rene Hoffmeister ve Pascal Lenhardbuilt tarafından tasarlanmış.

Şirket daha önce de bir milyon lego parçası ile yapılan gerçek boyutlardaki Bugatti Chiron tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Gerçeği kadar gösterişli olmasa da, aracın hayranları için  LEGO Volkswagen T1 Camper Van tasarımı evlerimizde güzel bir tasarım ürünü olarak bulunabilir.

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ünlü Albümlerin Kapaklarındaki Müzisyenler, Kedi Yavruları ile Değişirse

Tasarım Harikası Hamak Küvet “Vessel”