Yıldız Savaşları BB-8 Topuklu Ayakkabısı

ysbb8ayakkabi1

Yıldız Savaşlarının yedinci filminde, serinin daha önceki filmlerinde izlediğimiz robot R2D2’nun yerini BB-8’e bıraktığını görüyoruz. Dönebilen yuvarlak gövdesi ve beyaz, turuncu ve gri renkleriyle çok sevimli görünen BB-8 izleyecilerin de sevgisini kazandı.

Bu sevgi film için yapılan ürünlerde robotun daha çok kullanılmasına neden oluyor. En son ürün ise bir topuklu ayakkabı. Yıldız Savaşları çılgınlığı devam ederken bu topuklu ayakkabı da en çok dikkat çeken ve en garip ürün olarak görünüyor.

Yuvarlak ve dönebilen bir vücudu olan BB-8’in bu özelliği topuklu ayakkabıda da kullanılmış. Ayakkabının gövdesi robotun renklerine uyumlu olarak tasarlanmış. Topuk kısmı ise tamamen BB-8’in kendisinden oluşmakta.

ysbb8ayakkabi2

ysbb8ayakkabi3

ysbb8ayakkabi4

ysbb8ayakkabi5

ysbb8ayakkabi6

Bu ilginç topuklu ayakkabıların bir de tanıtım videosu mevcut…

kaynak

Yazar: Deniz Akgül

"Bütün gün çalışıyoruz, yoruluyoruz... Biraz da dinlenelim ve eğlenelim" temalı yazılar oluşturma gibi bir hobisi olan, yazıları yazarken keyif alan, farklifarkli.com sitesini online bir dergi olarak herkese sunmak isteyen bir vatandaş olarak biliniyorum... Herkesin bir hobisi var, benimki de blog yazmak da diyebiliriz...

Bu Yazıyı Paylaş

Bir Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir